Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Együtt élünk, közös másfél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élünk, közös másfél éves gyerek, szeretget, bújik, néha ingerült és nem akar szexelni! Hallottatok már ilyet? Egy férfi nem akar szexelni mióta megszületett a babánk? Lehet szex nélkül kapcsolatban élni? Szerintem nem! Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Ne megcsalást írjatok, hanem van ilyen?
2011. szept. 19. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/114 anonim ***** válasza:
34%
Ott volt a szülésnél?
2011. szept. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/114 anonim ***** válasza:
34%
ha valakit szeretek,akkor kívánom is.ennyi a válasz. megcsalásra is gondolni kell,vagy arra,hogy nem kíván valamiért. olyan nincs,hogy egy férfi ne akarjon szexelni,hacsak nincs komoly oka rá.
2011. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/114 anonim ***** válasza:
86%
Én nem tudom elképzelni ezt, csakis egyetlen esetben működhet, ha mindkét fél ezt akarja. Beszélgettetek már arról, hogy miért nem akar? Mert így belelátni lehetetlen a problémába.
2011. szept. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/114 anonim ***** válasza:
84%
Hallottam már ilyet, de ennek számos oka lehet. Lehet stressz, lelki gond, testi gond... bármi. Egy nagyon őszinte, tabuk nélküli beszélgetést javasolnék, de türelmetlenség nélkül. Van, hogy a férfiak is "gyengék", de magától nem fogja bevallani.
2011. szept. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/114 A kérdező kommentje:
császárral szültem, nem volt ott. szétbeszéltük már a témát, nincs velem semmi gond, mondja hogy vele van, egyszerűen nincs igénye a szexre. 3 éve még tenyészcsődör volt, most meg a másik oldalra esett át. hosszútávon ez nem egészséges, mondtam neki hogy ez szét fogja barmolni a kapcsolatunkat. harmincévesen még fiatal vagyok a 80 éves életvitelhez. és fél éve stagnál a helyzet. volt hogy próbálkoztam, és folyton terelt, hogy majd később, most fáradt, most nincs kedve mert a pénzen agyal stb. és már elment a kedvem a folytonos visszautasításaitól, én nem kezdeményezek, és meg is mondtam hogy már nem tudok kezdeményezni, neki kellene hajlandóságot mutatni végre mert így nem lesz jó vége. idejét sem tudom, mikor nyúlt magától a bugyimba! elmondtam neki szépen és érthetően, kedvesen. és semmi változás. én egyre ingerültebb vagyok és már rá van írva a fejemre a savanyúság. a férfi akivel családot alapítottam, nem kíván és nem tudja megmondani, MIÉRT!!! vagy csak nem akarja. nem tudom, csak azt hogy félek, szét fog hulllani így a családom! Nem vagyok szexgép, de így nem akarok élni 30évesen!
2011. szept. 19. 13:31
 6/114 anonim ***** válasza:
77%

nem gondolnám,hogy a szülés miatt ne kívánna... már ha ott volt. nekem ott volt velem a férjem,és semmi hatása nem volt a szerelmi életünkre.

szerintem is beszélgetned kéne vele... mert ez nem jó így sajnos!

2011. szept. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/114 anonim ***** válasza:
81%
A beszélgetés itt már kevés! Először is nyugodj meg, ő is mondja, nem veled van a baj. Sajnos ilyenkor a nőnek egyből elszáll az önértékelése. Ne szálljon el, nem tehetsz róla. És valószínűnek tartom, hogy ő se. Amit mond, az az igazság. Manapság minden munkahely stresszes. És főleg: nem biztos. Arról gondoskodnak a munkáltatók, hogy valami rémhírt örökké lebegtessenek a dolgozók előtt, h. leépítés lesz, meg sok helyen tényleg leépítések vannak. Te nem tudod mi van ebben az országban? Ő egy felelősségteljes apa - valahogy ezt érzem -, aki azon stresszel, hogyan tudja eltartani a családját. Van annyi tartalékotok, hogyha kirúgják, meg tudjatok élni? Hány órát dolgozik naponta? Szerintem ezeket kéne valahogy megoldani. Még az is szóba jöhet, hogy visszamész dolgozni, ha ez segít a problémádon. Szóval hidd el, hogy az van, amit mond. És a stressztől valóban elszáll az ember kedve a szextől. Erről ő sem tehet. Ez ma itt Magyarország, sokan küzdenek hasonló problémával.
2011. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/114 anonim ***** válasza:
92%
nem akarlak elkeseríteni, de nekem akkor volt ilyen a férjemmel, amikor "szerelmes" lett. nekem is azt hazudta, hogy nincs velem baj, csak az ő életét most kitölti a kisbaba...nem sokkal később kiderült, hogy szeretője van.
2011. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/114 anonim ***** válasza:
18%
impotencia? Csempéssz az ételei közé kamagrát, rögpön megjön a kedve, attól állni fog még ha nem is akarja, ott már d.gnia kell mert amugy nem áll le, 5-6 órán keresztül tarta a hatása. Csak nem szokjon rá mint én. :) Tudok szerezni.100 százalék diszkréció és garancia.
2011. szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/114 anonim ***** válasza:
14%
Mi a csuda az a kamagra?
2011. szept. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!