Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza? Jogos a haragom?

Figyelt kérdés

Férjemnek van egy kisfia előző házasságából.

Pár hónapja töltötte be a 3 évét, így elhozhatja hétvégére.

Viszont nálunk nem ideálisak a lakáskörülmények, mi is alig férünk, így eddig még nem aludt nálunk a gyerek, igazából összesen csak 3-szor láttam eddig.

A nővéréékhez viszi ilyenkor ahol van plusz szoba, így elférnek ott aludni bár igaz, ők a mellettünk levő városban élnek, én pedig a munkám miatt nem tudok utánuk menni ( sajnos hétvégén is dolgozom).


Ez eddig rendben is volna, de ami igazán bánt az az, hogy ilyenkor hiába próbálom hívni mobilon, ki van kapcsolva, majd azt mondta azért, mert ha a gyerekkel van, akkor vegyem tudomásul, hogy rá figyel, én megszűnök.


Ez szíven ütött, mert amúgy nagyon szeretjük egymást és jó a kapcsolatunk és

ma is jól esett volna legalább fél percre hallani a hangját miután nem láttam tegnap reggel óta.


Ez szerintem nagyon nem szép dolog tőle, hogy ennyire kizár az életéből ilyenkor.

így hogyan alakuljon ki pozitív kapcsolat köztem és a fia között?

Ti miként látjátok?


2011. okt. 9. 18:17
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
52%

Ne haragudj,de hogyan akarsz bármilyen kapcsolatot kialakítani a kicsivel,ha ők egy másik városban vanna,te pedig nem mégy oda.

Akármilyen kevés a helyetek,meglehetne oldani,hogy a kisfiú nálatok aludjon. Vagy intézd úgy a saját dolgaidat,hogy te is menj a nővéredékhez ilyenkor.

A párodnak pedig igaza van. Nagyon kevés időt tölthet a kisfiával,veled pedig sokat. Miért baj,hogy egy napig nem látod és nem hallod a hangját?

2011. okt. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
41%
Pedig a férjednek igaza van.Ti állandóan együtt vagytok,együtt éltek.Nem dől össze a világ ha 1 napig nem elérhető,mert minden percét a kisfiával szeretné tölteni.Miért kell akkor hívni őt? Nem bírod ki,míg hazamegy?Vagy életbevágó lett volna? Hiszen úgyis hazamegy hozzád,és akkor lehet beszélgetni.Azt a kevéske időt meg töltse a fiával.
2011. okt. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem igazán kibírható lenne, hogy nem veled foglalkozik hétvégén hanem a kisfiával akar lenni és azt a kis időt szeretné mind a gyermekre fordítani. Ez még nem jelenti azt, hogy kizár az életéből, nagyon gyerekesen fogod fel a dolgot.


Próbálj meg néha te is velük lenni egy kicsit, nem minden egyes hétvégén. de legalább havonta menjetek el valahova, rendezzetek közös programot, játsz te is a kicsivel és legyél felé nyitottabb. Ne úgy fogd fel a dolgokat, hogy elveszi tőled a párodat, hanem tekints rá pici gyermekként akinek szüksége van az apjára és arra, hogy foglalkozzanak vele. Ő nem tehet semmiről, igényli a szeretetet és a foglalkozást.


Te viszont felnőtt vagy, próbálj egy picit alkalmazkodni a helyzethez.


A párodnak adok igazat. Nem jogos a haragod.

2011. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem mész utánuk, hogyha csak ez a megoldás létezik?

Annyira rosszak a lakáskörülmények? Egy vendégágy nem fér el?

2011. okt. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
59%

Az előző hozzászólónak igaza van.Úgy tűnik Te nem akarsz lépni, hárítasz, lelked mélyén nem fogadod el a gyereket.

Mások 6an laknak egy szobában.arra az egy estére nem fér el??Nem lenne jó neki is nektek is ha ott aludna, együtt töltenétek azt a kevés időt??

Ha annyira szereted, akkor a gyerekkel is kell foglalkoznod, akár akarod akár nem, mert így nem fog működni.

Nekem majdnem ennyi idős a gyerekem, el sem tudom képzelni hogy ha külön lennénk, akkor az apuka inkább a nővéréhez vinné....

2011. okt. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sem kellene emiatt haragudnod. És az lenne a legjobb, ha nálatok alhatna az a kisgyerek. 3 éves, kicsike, igazán nem foglalhat akkora helyet, nem lehet annyi cucca, hogy 1 héten egyszer ne lehetne megoldani.
2011. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell folyamatosan telefonokkal zargatni a másikat és rátelepedni .Hagyni kell a másikat legalább néha nyugton
2011. okt. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%

Én viszont megértelek. Egy perce miért is nem lehetne a kedvesére? pl. amikor alszik a gyerek. Nem lehet beszélni egy percet, hogy mi volt aznap, mi van velük? Mi az, hogy megszűnsz?

Nincs igaza az előző válaszolóknak, nem élik a helyzetbe magukat, ha velük csinálnák, nekik is rosszul esne. Persze mindent meg lehet érteni, de ez az ő részéről tényleg szeretet? Gondolkozz el ezen. Ha sok ilyen bántó dolgot csinálna, nekem nem is kellene.

Egyébként pedig még ha igaza is lenne a párodnak, akkor is az számít egy párkapcsolatban, hogy mi az ami fáj, mi az ami rosszul esik, mik a közös pontok. Ha pl. valakit valami nagyon zavar egy kapcsolatban, és nem tudják összehangolni, akkor nem illenek össze.

Neked adok igazat a leírtak alapján - nem tudom a részleteket - ,én olyan vagyok mint te. Az előző válaszolók biztosan mások.Éljenek ők vele!

2011. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pedig nem olyan nagy idő az a pár perc, amíg megkérdezi a férjét, hogy minden rendben van-e, oké, hogy töltse az idejét a gyerekkel, de azért ez a szándékos kikapcsolom a telefont, te nem is létezel azért furcsa, szerintem tudat alatt így áll bosszút, mert te nem mész oda.
2011. okt. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
40%

Most gondolj bele, neki hogy hiányozhat a kisfia, ha egy nap látja egy héten, mikor neked így hiányzik, ha egy fél napig nem látod?


Azt meg nem hiszem el, hogy egy 3 éves gyerek akkora helyet foglal, hogy ne lehetne nálatok, ha mindhárman úgy akarnátok.

2011. okt. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!