Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás-másoknál hogyan? Igazábó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás-másoknál hogyan? Igazából nem egy világmegváltó dolog, gondoltam kivülállóként, vagy mégis?

Figyelt kérdés

Az imént pakoltam be a csak használati értékkel bíró autómba a legszükségesebb,és csak használati értékkel bíró tárgyaimat. Gyakorlatilag mindent itt hagyok, amiről szólt az elmúlt 20 év.

A távozás ára minden, cserébe anyagi kötelezettség nélkül,viszont csak az adott hétvégéken láthatom azokat akikről szólhatott volna az életem, a gyermekeimet.

Eddig az üzlet,de hogyan tovább?

http://www.youtube.com/watch?v=6gG_7hOv1ho


2011. okt. 28. 16:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Lezárult az életednek egy szakasza. Most jön az elmélyülés, gondolkodás, időnként letargia.

Azután vagy új életet kezdsz, mással, vagy ismét velük, hiszen a család nagy húzóerő.

2011. okt. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
9%
Itt nem te vagy a vesztes, hanem a gyerekeid. Kitől tanulják meg, hogy mi a családfő feladata? Hogy mitől férfi a férfi? Amíg nem voltál biztos saját magadban, nem kellett volna családot alapítani, utólag viszont kár gondolkodni. Most élhetsz "szabadon", míg rá nem jössz, hogy százszor jobb tartozni valahová. Menj egy kört a csak használati értékkel bíró autóddal, lobogtasd meg a hajadat a szélben, aztán szaladj haza, tedd rendbe az életedet, ami már rég nem csak rólad szól! :(
2011. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó ötlet, de mihez kezdjek Robival,ő holnap költözik ide, és -a félreértések véget-nem hozzám.
2011. okt. 28. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
B@sszus, akkor nem ide passzoló dalt linkeltél és bocsánat az előbbiért! Azt hittem, egy kapuzárási pánikos, szabadságra vágyó "apuka" vagy. Hogyhogy már költözik a Robi? Elváltatok? Még egyszer bocs, írj kicsit többet!
2011. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Á',hagyjuk.Holnap új nap, utána meg sok-sok még újabb.
2011. okt. 28. 23:00
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó Reggelt!

Ha Robi megnyerte, hadd vigye, ne keseredj el. Hangvételedből úgy érzem, humorod is van, bár most kicsit keser-édes. Nyugi, vannak még rendes nők. A gyerekeidet viszont soha, de soha ne hagyd és ne hanyagold el.

Ők nem tehetnek semmiről. Minden jót, fel a fejjel, és csak előre.

2011. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!