Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekelhelyezésnél, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekelhelyezésnél, ha gyerek 7 éves lány, apához ragaszkodik kicsit jobban, viszont apa ellen testi sértésért büntetőeljárás indult az anya bántalmazása miatt, mik az anyának az esélyei hogy megkapja a gyereket?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 14:17
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%
100% az esélye.
2011. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
az ügyvéd meg a családgondozó-gyámügyis azt mondja simán megkaphatja az apa is.félek a pszichológiai vizsgálattól,hogy az apáról fog regélni a gyerek egyfolytában.van munkám,sajnos viszont albérletbe kell mennem,de az nem ok hogy elvegyék tőlem.olvastam a pszichológiai vizsgálatról,hogy zajlik.....
2011. nov. 12. 14:29
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
De a pszichologiai kerdesekre a valaszok nem mindig arrol szolnak hogy apa jobban bannik vele. Pl. "Miert akarsz apaval elni?" Valasz: "Apa tud vezetni". Gondolod ezt nem veszik figyelembe? Mert apa tud vezetni, ez nem feltetlenul hianyzik a gyerek kiegyensulyozott eletehez, nevelesehez.
2011. nov. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Így van. Eleve egy hétéves gyerek indokai az apja mellett nem igen vehető figyelembe. "Apa nem szól rám", mondta nálunk is annak idején a hatéves, de ez csak szerinte pozitívum...
2011. nov. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
47%

Általában a bíróság és a pszichológus is anyapárti,és nem a gyerek érdekeit nézi.

Ezzel tisztában van a Gyámügy is. Ha mégis azt mondja,hogy simán megkaphatja az apa a gyereket,annak oka van.

Azonfelül bántalmazás és bántalmazás között is nagy különbség lehet.

Ne magaddal törődj,hanem a gyerek érdekeit nézd.

Ha ellened nincs semmi kifogás,akkor neked ítélik a gyereket.

2011. nov. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
igen...általában én szólok rá,én szídom le,én vagyok aki tanul vele,én csinálok körülötte rendet,én mosom a ruháit...stb....de mégis az ügyvéd nem mond semmi biztosat.a büntetőeljárás még folyik,most lesz vele szembesités.nyilván tagadni fog.még annyi,hogy a bántalmazást a gyerek előtt tette......
2011. nov. 12. 14:46
 7/23 A kérdező kommentje:
nem simán,hanem neki is ugyanugy esélyei vannak,állitólag a testi sértés(8 napon túli),nem indok arra hogy alkalmatlan legyen a gyerek nevelésére.ezt egyszerűen nem hiszem el!!! a bántalmazás konkrétan többszörös felületes zúzódások,hajhiány,és fojtogatás nyomai,melyről látlelet van,két alkalommal történt ez.miután ezt megtette(kissé ittasan)a gyereket elvitte magával az anyjához,és nem tudtam tenni ellene semmit.
2011. nov. 12. 14:56
 8/23 A kérdező kommentje:
aztán nagy nehezen visszatértek a házba,és jelenleg egy fedél alatt élünk,külön szobában.....
2011. nov. 12. 14:57
 9/23 anonim ***** válasza:
Az ugyved azert mondja hogy ugyanolyan eselyei vannak, mert nem igerhet, nem tud igerni semmit elore. Igy egy kicsit takarja magat.
2011. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam,hogy hivatalból nem mondhatja hogy nyugi megnyered....remélem tényleg igy van,köszönöm hogy irtatok
2011. nov. 12. 15:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!