Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjemmel elválunk, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel elválunk, a munkahelyemen most mondtak fel, és egyedül maradtunk a 3éves Angyalkámmal. Nagyon elvagyok keseredve, van valakinek valami jó ötlete hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2012. jan. 9. 22:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Most, hogy elvesztetted a munkahelyedet, szükséged volna valakire, aki támogat és szeret. A házasság azt hittem ezért van... Jóban, rosszban... Mért váltok el?
2012. jan. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert megrögzött hazudozó, és elveri az összes pénzt!
2012. jan. 9. 22:52
 3/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult...


Miért váltok?

Nem lehet már helyrehozni?

2012. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el nagyon gyorsan munka után nézni, minden vonalon. Hírdetések, ismerősök, barátok, mindenki.
2012. jan. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig is csak azért maradtam vele, mert ki voltam szolgáltatva neki,hogy legalább annyi pénzt adjon, hogy a rezsit ki tudjuk fizetni, és sok tartozásról már nem is beszélek amit felhalmozott. Munkát sem tudom, hogy fogom megoldani, mert a szüleim is dolgoznak még azt sem tudom megoldani, hogy valaki reggel elvigye a kicsit oviba. Összeomlottam, de nem adhatom fel, mert itt van az én életem értelme, viszont attól félek, hogy az idegeim lassan felmondják a szolgálatot!
2012. jan. 9. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első dolog, amivel feltétlenül foglalkoznod kell, az valóban a munkakeresés, hogy ne kerüljetek még nagyobb bajba.

A férjedre nem írnék jelzőket, mert biztosan letiltanának az oldalról. Ne hagyd, hogy lejjebb húzzon titeket a lejtőn!


Ha segítségre van szükséged, keress meg privátban!


30/N

2012. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
általában két ember felelős egy kapcsolat megromlásáért.
2012. jan. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Én azt tapasztalom, inkább az egyik fél felelős a kapcsolat megromlásáért, az, akinek már nem fontos, és van lehetősége újrakezdeni.

Munkát kell keresni, előbb-utóbb akadni fog, néhol előny is lehet, ha tudják, milyen helyzetben vagy, úgyhogy szerintem ne szégyenlősködj az ismerősök/rokonok előtt. Tudják meg, hogy most fontos a segítség, valakinek remélhetőleg hamar sikerül segíteni!

2012. jan. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sok választásod nincs, mint munkahelyet keresni. Sok egyedülálló nő kényszerül ám dolgozni gyerek mellett, csak megoldják valahogy ők is.
2012. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
14%

Miért volt szükség a nők munkába állására?

Ha a férfiak nem lennének kiszorítva a munkaerő piacról (nem éreznék magukat értéktelennek) akkor sokkal kevesebb ilyen eset lenne.

Egyébként nagyon sajnálom, sok sikert a továbbiakhoz.

F

2012. jan. 11. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!