Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Az alkohol miatt agresszív,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alkohol miatt agresszív, nem bírom tovább verekedik, de durván. Már egy elvonón volt 2007-ben 3 hétig a pszichiátrián, de csak egy évig volt hatása. Ki tud segíteni? Először rosszul lett úgy vitték el! Most hogyan lehet elvitettni, ha Ő nem akar?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 22:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Válj el tőle,ez a legjobb amit tehetsz.

Meddig akarod őrölni az idegeidet,életed végéig?Remélem gyereketek nincs.

2009. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
"Elvitetni" nem tudod. Azt el tudod érni, hogy ne találkozhassatok, de ma már csak bíróság mondhat ki, igen speciális esetben kényszergyógykezelést. Az alkoholizmus pedig már nem az.
2009. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2 hónapja nem élek már Vele, de állandóan keres, jár kel a városban Neki nincs gyereke, csak Nekem.így is őrli az idegeimet, napi 50-60 telefonnal.Elvitetni nem lehet, pedig rosszindulatú rákkal műtötték és áttétes 58 évesen!Nem tudom mi lesz?
2009. máj. 24. 23:49
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Bíróság hozhat távoltartási végzést, de a gyakorlatban ilyenre még nem igazán volt példa. Amit tehetsz, hogy feljelented zaklatás miatt. Még itt is elbukhat az ügy, de a rendőrségnek kötelessége kivizsgálni az ügyet, és ha beigazolódik a zaklatás ténye (a napi 50 telefon már önmagában bizonyítja ezt), akkor bíróságra kerül az ügy, innentől pedig bármi lehet a vége, akár kényszergyógykezelés is. Ha jól értem, van egy áttétes rákja, alkoholista és idegeileg sem stimmel valami: elegendő orvosi szakvélemény birtokában a bíróság valószínűleg neked kedvező ítéletet fog hozni. (Csak halkan tenném hozzá, hogy csak a halál biztos...)
2009. máj. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod ezt te megoldani.

Az ő élete. Nem tudunk mindig segíteni.

Legjobb, amit tehetsz, hogy távol tartod tőle megad, és hagyod, hogy élje a maga sorsát.

A te dolgod a saját életedet rendbe tenni! Ezen gondolkozz!

És a gyerekeiden! Nem lehet , hogy ő(k) jobban a segítségedre szorul?

Ilyen helyzetben biztos háttérbe került az utóbbi időben! Vele (velük) foglalkozz! Amíg lehet. Neki jobb élete legyen, ha felnő, nem ilyen mint az exé.

2009. máj. 25. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen ne vedd fel a telefont!

Kerüld el őt nagy ívben! Ezzel talán segítesz is, talán ráébred valamire. Ha rendbe jön, akkor sem kell vele újra kezdeni! Gyereked hogy van?

2009. máj. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem hasonló helyzetben voltam, lecseréltem a telefonszámom, lecseréltem az email címem. Hónapokig ott leskelődött a házam előtt, csengetgetett. Lett egy új párom, lehet hogy ezért, hogy meglátott minket, kb. 3-4 hónap után elmaradt, nem zaklatott tovább.

Tarts ki, mást nem tehetsz! Ha kell, hívd ki a rendőrséget.

Légy határozott, szakíts meg vele minden kapcsolatot és tartsd is magad ehhez. Megváltozni ő már nem fog, Te meg ne tedd tönkre magad és a gyereked életét.

2009. máj. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Szerintem is cseréld le a telefon számod, ha teheted titokban költözz el, mondjuk ez nem olyan egyszerű. Te nem vagy felelős az ő életéért, és tiszta lehet a lelkiismereted, mert szerettél volna segíteni, de nem hagyta.

Kívánom, hogy legyen jobb életed nélküle.

2009. máj. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!