Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Feleségemmel 2003 óta vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségemmel 2003 óta vagyunk házasok. Van két pici gyermek is, hogy a második nemrég született. Nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, amit én elég későn vettem észre sajnos. Bejött egy harmadik a képbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megcsalasrol meg nem beszélnek, csók volt más nem és sok beszélgetés, amit én nemadtam meg régóta, mert hagytam lényegtelen dolgokat előtérbe kerülni. Nagyon szeretem őt, és nélküle nem tudom elképzelhetetlen az életet. A napokban a átértekeltem az eddigi életemet, hogy volt rá időm. Mindent másképp látok, de ehhez ennek kellett történnie. Valamennyire meg ő is szeret, úgy érzem van esélyem visszakapni. Mit tegyek? Sokat beszélgettünk, de nehezen akar bennem hinni. Megszakad a szivemnek, hogy amikor csak eszembe jut. A csodálom öt, a mert raébredtem mit veszíthetek? SEGÍTSETEK!
2012. jan. 29. 07:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Vidd el őt vacsorázni, csináljatok sok közös programot, amikor csak ketten lehettek. Mond meg neki hogy mennyire szereted, vidd neki a kedvenc virágját, kezdj neki újra udvarolni! Még szeret, van esélyed visszakapni!
2012. jan. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sajnállak.
2012. jan. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
30%
Tudod mennyi hülye van és te még reklámozod magad. Nekem tropára ment a házasságom, a feleségem a leg nagyobb marhát csinált belőlem. Soha nem nyúltam volna más nőhöz. És addig amig el nem válunk , nem is fogok. Pedig meg tehetném.
2012. jan. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Ennek már annyi.
2012. jan. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem annyi! Idézd fel a kezdeteket, amikor el tudtad őt csábítani, hozd vissza azokat az időket! Meglátod vissza fogod őt kapni! :) Már csak a kicsik kedvéért is próbáljátok meg! Sok sikert! :)
2012. jan. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet meg segiteni ezen, de minek van kepben egy 3dik gyerek, ha mar ilyen sulyos a helyzet?

Azert hogy elvegye minden energiatokat es ne jusson idotok magatokra?

Mondhat nekem barki barmit a gyerekek miatt is lapossodhat egy hazassag. Hiszen rengeteg figyelmet, energiat igenyelnek.

Ketto boven eleg! Minek meg egyet???!! Foleg hogy ilyen helyzetben talaljatok magatokat!

Sok szerencset!

2012. jan. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
8.58.-as,olvasd már el normálisan!!NEM 3.gyerek,hanem egy másik férfi!!
2012. jan. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%

Kedves utolsó, te is benézted. :D

Nincs másik férfi, másik nő van!!!!!

2012. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Most mi van??????
2012. jan. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

8-as te nézted be

nem másik nő van hanem másik férfi


kérdező: csábítsd el újra, kényesztesd, fejezd ki hogy szereted

mond el neki!!!

2012. jan. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!