Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan tudnék "elválni"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék "elválni" valakitől, akivel össze sem vagyok házasodva?

Figyelt kérdés
8 éve élek egy félresikerült kapcsolatban,amiről rövid időn belül kiderült,hogy nagy tévedés volt.Nem akar leszakadni rólam.Miatta kell költözködnöm albérletről-albérletre,mert senki nem tudja elviselni az életmódját.Mindenhonnan miatta kellett mennem,de jön utánam.Nem tudok tőle szabadulni.Be is jelentekezik állandó lakcímre utánam,/a főbérlők jóhiszeműségét kihasználva /és onnantól teljes joga van mindenhez./Egyszer kihívta rám a rendőrséget,mert nem akartam beengedni.Azt mondták,hogy kénytelen vagyok,ide van bejelentve./Mindegy volt,hogy össze voltam verve/.Talán a főbérlőm tudna tenni valamit,de nem mer.

2012. márc. 8. 21:09
1 2
 1/17 SzilKa ***** válasza:
82%
Egyrészt úgy költözz el, hogy ő ne tudja, hogy hova költöztél. S az legyen az első dolgod az új helyen, hogy szólsz a tulajnak/főbérlőnek, hogy egy szavát se higgye el az embernek, ha mégis megtalál.
2012. márc. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Távóltartási határozatot tudsz kérni a rendőrségen.
2012. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az első és második válasz kombinálva :-)
2012. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
70%
Ezt nem hiszem el, hogy valaki nyolc éve él együtt valakivel, akiről már az elején kiderült, hogy tévedés volt. Azt sem hiszem el, hogy kihívta a rendőrséget és neki adtak igazat. Hiszen nem lakott ott, nem fizetett albérletet. Mivel igazolta volna, hogy tényleg ott lakik? Manapság ahhoz, hogy bejelentkezhess valakihez, ahhoz tulajdoni lap kell. Szóval ez egy nagy KAMU!!! Ennyi erővel 100 helyre bejelentkezhetnék, ilyen nincs.
2012. márc. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

21.28

Örülök,hogy nem volt még ílyen helyzetben,mert ezt a választ nem írta volna meg. A bejelentkezéshez nem kell tulajdoni lap./Adás-vételhez kell/.A másik észrevétele: ez egy átlagos község,mindenki tudja,ki kivel él...és hogyan.Minden igaz,amit leírtam,és érdemi választ vártam.És nem KAMUT!

2012. márc. 8. 21:42
 6/17 A kérdező kommentje:
Beidegeltem magam,ezt talán nem is kellene: igen,ílyen alapon 1000 helyre is bejelentkezhetnél.Csak alá kell hamisítani a bejelentő lapot. Senki nem ellenőrzi a hitelességét.Így is lehet,de az én "párom" jogkövetőbb volt.Közös "lerészegedés" után aláíratta a főbérlővel a papírt.
2012. márc. 8. 21:52
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
rokonhoz, baráthoz nem tudsz menni, amíg leáll rólad ez a pszichopata? ezt nem teljesen értem, hogy tud mindenhova bejelentkezni, próbálj úgy kivenni albérletet, hogy csak te vagy a szerződésen és kösd ki a tulajnál, hogy lelépsz, ha mást odaenged. hogy tud valaki csak úgy bejelentkezni egy másik ember lakásába?
2012. márc. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
te valamit elhallgattál, mert így nem kerek a történet. még ha egy helyen laktál volna és onnan nem tudnád kitenni, elhinném. de hogy albérletről albérletre járj, mindenhová beköltözzön melléd a beleegyezésed nélkül, hát... ez megy egyszer, megy kétszer, de nem többször. főleg nem 8 éven át. nem kell tulajdoni lap, de kell adásvételi szerződés, amely bizonyítja, h kinek a tulajdona. a tulaj meghatalmazást ír, és máris be lehet jelentkezni. viszont, ha a főbérlő a tudtod nélkül ezt lehetővé tette a párodnak, miért nem mondtad fel a bérleményt és léptél le onnan, majd kötötted ki a következőnek, h semmi szín alatt ne engedje a pasit bejelentkezni, mert a híresztelésekkel ellentétben nem vagytok egy pár, sőt, de facto miatta költöztél másik albérletbe...
2012. márc. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Miatta kell költözködnöm albérletről-albérletre,mert senki nem tudja elviselni az életmódját."


akkor azért mégiscsak együtt éltetek valamiképp. olyan se veled, se nélküled kapcsolatnak tűnik ez nekem

2012. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
54%
költözz haza egy kicsit és onnan menj tovább, akkor csak nem tud utánad menni, amúgy meg zaklatásért miért nem jelentetted még fel?
2012. márc. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!