Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, hogy váljak vagy kibéküljek?

Figyelt kérdés
10 éve élünk együtt, ebből 9 év házasság. Közös gyermekünk 7 éves. 4 hónapja közöltem a férjemmel, hogy voltam ügyvédnél,elegem van el akarok válni, költözzön el. ő azt mondta nem akar válni, mégis másnap mire hazaértem a munkából elpakolt. amiért így döntöttem: úgy éltünk egymás mellett mint 2 idegen, gyomoridegem volt már mikor hazajött, velem szinte alig törödött, gyerekhez nulla türelme, állandóan ordított a gyerekkel, pedig így is pszichológushoz, pszichiáterhez hordom mert nem tudják eldönteni hiperaktív vagy figyelemzavara van, nem akar szót fogadni, sok baj volt vele az oviban, kivettem átirattam másikba. Mindezért a férjemet okoltam. Mióta elköltözött a gyerek nyugodtam, kevesebb baj van vele az oviban is, de most már kezdi hiányolni az apját, eddig soha nem hiányolta. Persze ha most jön heti 1x pár órát látja nem kiabál vele. Régen ha együtt indultunk vhová, pár perc alatt összevesztünk, ha a gyerek nem úgy viselkedett. A másik ok a pénz, rengeteg hitelünk van mert ő rendszeresen évente 3-4-5 hónapot se dolgozott és így halmozodtak az adósságok, nem tudtuk fizetni rendesen, rezsi elmaradás kölcsön kölcsön hátán, persze minden az én nevemen. 1 tárgyaláson már túl vagyunk, 2 hét múlva lesz a következő, illetve ha minden igaz az utolsó. Egyedül érzem magam, most mindennel egyedül kell megbírkóznom, úgy érzem senkinek se fogok már kelleni. És ezt egyszer 17 éve,már végig éltem, ez a második válásom lesz.Anyagilag nagyon nehéz, hiába dolgozom, gyerektartást még nem kaptam, úgyanis csak 4 hete dolgozik és majdnem fel van háborodva hogy gyerektartást kell! fizetnie, pedig az összes kölcsön is rajtam maradt, ez havi 60e. Most dolgozik de ki tudja meddig, mert ha vmi nem tetszik neki gondolkodás nélkül otthagyja a munkahelyét, nem baj ha nincs másik. Miért is akarok kibékülni vele? Ő első szóra visszajönne. Én meg nem találom a helyem, rossz egyedül, gyereket nehéz megoldani. Most nem vagyunk haragban beszélünk egymással, most teljesen normálisan beszél velünk. De mikor belegondolok hogy visszavonom a válást és kibékülünk, mégis ideges leszek a gondolatától.

2012. márc. 25. 20:48
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Legyél következetes. Egy linkóci férj mellett nem lehet tervezni a jövőt. Persze így látatlanban nehéz megítélni, hogy ez az egy alkalom elég volt-e arra, hogy az orrára koppints és megváltozzon, vagy már a sokadik kísérleted és mégsem tett semmit.
2012. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
VÁLJ EL!!!
2012. márc. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
már többször voltunk külön, kb.5-6 évvel ezelőtt 3x vagy 4x költözött el 2 havonta. Mindig nagyon csúnyán összevesztünk és ő pakolt és elment. Mindig én könyörögtem vissza, mert nem akartam a 2. gyermekemet is apa nélkül felnevelni.
2012. márc. 25. 21:03
 4/24 anonim ***** válasza:
Ha annyira hiányzik, én inkább békülnék. Akkor van itt az ideje a válásnak, ha ez már meg sem fordul a fejedben, örülsz hogy megszabadultál tőle. Minek kínzod magad?! Viszont az feltétel lenne, hogy a gyerekkel normálisan viselkedjen!
2012. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Válj el.És ha elfogadsz egy kicsit nyers tanácsot: legközelebb ne menj hozzá az első emberhez aki szembejön.
2012. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Ő még most sem látja be hogy bármi hibát követett volna el, azt mondta csak a pénz volt a gond. Igaz mikor nem dolgozott és megkérdeztem hogy fizessük ki a rezsit, azt mondta őt nem érdekli, ő nem tud mit csinálni. Mikor megismerkedtünk én nagyon jól kerestem, nem hiányzott ha nem dolgozott 1-2 hónapot, télen, anyagilag fel se tünt. De akkor még mindent megcsinált otthon, megfőzött stb. De 4 év múlva megszünt a munkahelyem, megszünt a cég. És már nem keresek jól.
2012. márc. 25. 21:10
 7/24 anonim ***** válasza:

Ugy látszik a férjed könnyen pakol, mert tudja, hogy visszavárod. Ne tedd a gyermeked érdekében sem!

Ne érezd magadat egyedül, most mindenre koncentrálhatsz, csak a férjedre nem!

En azt hiszem nem érdemli meg, hogy visszafogadd!


De te tudod, hogy újra megéri-e neked?!

2012. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
ha egyszer a gyereknek jobb így,akkor mi a szaron gondolkodsz? válj
2012. márc. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Mindenképpen válj el, az ég áldjon meg!!!!! Ez nem kérdés a gyereknek jobb így. Akkor nincs min gondolkozni, első sorban Anya vagy, az Ő érdekeit kell szem előtt tartanod és a tesójáét. Kitartást.37/n
2012. márc. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen a gyereket tartom szem előtt legfőképpen, hiszen elsősorban miatta adtam be, hogy ne hallgassa a sok veszekedést. És a nagyobbik fiamnak is elege volt már, most úgy látom ő is sokkal nyugodtabb lett. Csak nem tudom mégis miért olyan nehéz, miért fáj ennyire, mi hiányzik? Miért nem találom a helyem?
2012. márc. 25. 21:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!