Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan közöljem vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem vele, hogy nem kívánok tovább vele együtt élni?

Figyelt kérdés
Elegem van a mindennapos ordibálásból, megaláztatásból, a felsőbbrendűségéből. Nem érzem, hogy egyenrangúak lennénk. Lessem minden gondolatát, ugráljak neki minden csettintésre, miközben mindenre azt mondja: ez női munka, a te dolgod...Bizonyára a gyereknevelésre is ezt mondaná én pedig ha egyszer gyereket szülök, kettőnknek szeretnék, nem magamnak...A szexuális kapcsolatunk nulla.Menthető egy ilyen kapcsolat (1,5 éves együtt élés)?
2012. ápr. 20. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem rabszolgát vettél a piacon b+!

Amíg nem változik a modorod elhagylak a p*csába! Keress magadnak olyan szadomazo luvnyát aki ezt elviseli szemét!!!

2012. ápr. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 1. tökéletesen megírta.
2012. ápr. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy ennek semmi értelme. Egy napot se vesztegess rá tovább.

F

2012. ápr. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%

Egyenranguak soha nem lesztek, hiszen a ffinak is, de a nonek is megvan a sajat feladata, ezt pedig megbeszelni kell, hogy ki es mit vegezz el pl?

Itt a legnagyobb hibat ott kovetted el, hogy eddig elviselted, hiszen lehetoseget adtal arra, hogy igy viselkedjen, ez mar egy kialakult szokasa, amit vagy elfogadsz, vagy pedig hatarozottan kozlod, hogy vagy valtoztat ezen a stilusan, vagy pedig kilep az eletedbol, ezt igy hatarozottan kell lerendezni.

Ordibal, megalaz stb. 5-10 mulva mire szamitasz?

2012. ápr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen közöld vele, hogy ez így tovább nem megy. Vagy akár ezt is elmondhatod, amit ide leírtál.


De már régen le kellett volna lépni. (Igaz, nem tudom mióta viselkedik így)

2012. ápr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
56%
Egyebkent nem kozolni kell, mivel ha mar nem szereted, s nem erzed a szeretet, akkor meglepetest tudsz szerezni, ha pl. a parodnal laksz, akkor titokban is eltudsz koltozni, de ha nalad lakik, akkor zarcsere pl.
2012. ápr. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ő lakik nálam. Hiába mondom, mi a problémám vele, tagad mindent. Ő sosem ordibált velem,én vagyok a hibás mindenért, ő jó és erős ember stb. Amíg náluk laktunk, nem volt gond...1,5 éve függetlenül kettesben és már semmi nem a régi... Igazából szerintem nem is akart ő igazán külön költözni, csak az anyjának akart bizonyítani, hogy megáll a lábán nélküle is, de szerintem képtelen elszakadni a szülői háztól.
2012. ápr. 20. 17:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

ja, hogy a te lakásodban lakik? akkor szépen mondd meg neki, h csomagoljon, és mehet. ha nem, akkor hívhatsz rendőrt is. vagy kérd meg egy jó erőben lévő férfi haverodat, h segítsen neki jobb belátásra térni.

a lelki terrort nem vagy köteles elviselni.

2012. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
68%
Ha megakarod magadat kímélni a további terrortól, írj neki egy levelet, pakolj össze és menj el, de jó messzire.
2012. ápr. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Elmondod neki ezeket,amikey ide irtál.Egyenesen meg kell mondani.

Vagy megbeszélitek a dolgokat,de nem hinnèm,hogy vàltozna úgy mond a stilusa.

2012. ápr. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!