Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Utálom anyám élettársát! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utálom anyám élettársát! Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

A szüleim 7 éve elváltak, én anyámmal és az élettársával élek. Az ember teljesen kikészít. Nagyon rossz a "kapcsolatunk" és ez kihat az anyámmal való kapcsolatomra is.

Tizenévesen molesztált többször is fürdés közben, anyám még sem tette ki a szűrét. A mai napig ha én a fürdőszobában vagyok, akkor 100%, hogy ő vagy WC-re megy (egymás mellett van a kettő), vagy eszébe jut, hogy haladjak, mert fürödni akar és ott téblábol a fürdőszoba környékén. Erről apámék nem tudnak, de már anyámnak sem merem megemlíteni.

Továbbá az a büntetési mániájuk, hogy kihúzzák az internetet, hogy "csináljam már a dolgom". 20 éves vagyok, és teljesen gyerekként kezelnek, pedig főiskola mellett éjszakai munkát vállalok. Próbálok odafigyelni a környezetemre, stb, de az ember mindig talál valami kifogásolni valót, ami miatt "büntethet".

Állandóan keresi az alkalmat, hogy beszóljon, hogy kritizáljon... Tele a hócipőm, ráadásul anyám terhes ettől a vadállattól. Szeretnék elköltözni, de mivel nappali tagozatos vagyok, főállású munkát vállalni nincs lehetőségem. Fogalmam sincs mi lenne a legjobb megoldás, túl vagyok már egy öngyilkossági kísérleten is... Szeretném már látni a kiutat innen...


2012. ápr. 24. 18:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl apukádhoz? A molesztálás miatt miért nem jelented fel?
2012. ápr. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egészen addig amíg a korodat nem írtad le,azt hittem 14-16 éves lány panaszkodik kinek tényleg nincs sok lehetősége lépni.De te 20 éves vagy!

Most komolyan!20 évesen miért nem lehet megmondani neki,hogy szálljon le rólad?? Ne molesztáljon,mert feljelented??20 Ha mindig is ilyen volt,akkor 18 éves korod óta gyűjthettél volna pénzt,hogy egy szobát tudj bérelni valahol.Azt írod dolgozol.Egy szobát csak tudsz fizetni..Vagy beszélj apáddal,hogy hozzáköltöznél,vagy bármelyik rokonnal.

Mindenre van megoldás csak akarni kell..

2012. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Üsd meg,vagy vegyél sprét,amivel lefújod.Vagy költözz el koliba.

2 Akit már szétcsesztek lelkileg,az nem mindig tud olyan vagányan lelépni otthonról,mint ahogy egyesek itt írják,hogy jaj,ők 18 évesen már elköltöztek és hogy ők milyen nagyszerű emberek.Sokan ezt nem értik meg.

2012. ápr. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ma 18:45

Értem mit mondasz.Én pontosan tudom hogy mit él át a kérdező.Engem anyám élettársa nemcsak molesztált,hanem meg is erőszakolt,majd megfenyegetett a kést a torkomhoz szorítva,hogyha el merem bárkinek mondani,nem fogom megélni a 16 évemet.Sokáig nem mertem elmondani.De ezzel csak annak a szarh@zinak az egoját növeltem.Amikor másodjára is megakart erőszakolni,akkor nem hagytam magam,és sikítottam,őrjöngtem.Anyán először nem hitt nekem,és ő is megfenyegetett,hogyha bárkinek elmondom hajléktalan leszek.Befogtam a szám,de onnantól kezdve ha csak furán nézett rám,már kiabáltam.17 éves koromtól kezdve tudatosan raktam el a pénzt amit kaptam,vagy megdolgoztam érte.Minden nyáron,ha tudtam suli mellett dolgoztam mint egy állat,hogy legyen pénzem.18 évesen kibéreltem egy szobát egy idős néninél.Életem legjobb döntése volt,hogy ki léptem az ajtón,és többé hátra sem néztem.

Szóval tudom,hogy nem könnyű,de ha magunk nem teszünk lépéseket akkor semmi nem fog változni.Azzal,hogy sír,meg titkolja a dolgot nem fog jobb lenni neki.Ha ki akar kerülni az ördögi körből akkor tegyen meg mindent,hogy minél előbb elmehessen..

2012. ápr. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ott őket! Keress vmi megoldást, költözz pasihoz, barátnőhöz, béreljetek együtt szobát, menj át levelezőre, üsd meg az ürgét! Csak ne magadban tégy kárt kérlek!!!! Hiszen te a szenvedő alany vagy. Beszélj anyukáddal! És tényleg ne feledd 20 évesen tiéd a világ, ne hagyd hogy ez a kretén elrontsa. És ha kell hívd rá ki a rendőrséget! (csak egyszer) 24 óra előzetes után nem fog hozzád nyúlni a beteg állatja! Ha főiskolás vagy akkor nem is vagy butus lányka! Cselekedj!! De ne magad ellen, hanem magadért!!

Üdv. (1 jóindulatú pasi)

Jaa szólj és megverem! :))

(196 cm, 120 kg vagyok...)

2012. ápr. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Apukámékhoz nem mehetek, mert ott pici baba van és másfél szobás panellakásban élnek.

Egyszer már elmentem otthonról, akkor jött anyu azzal, hogy utálom őt meg hogy terhes. Tudom nehéz kilépni ebből az ördögi körből, de fogalmam sincs, hogy magyarázzam el anyámnak, jobb lenne nekem az élettársa nélkül.

2012. ápr. 24. 19:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Sehogy ne magyarázd el, a gyereket nem neked szüli saját maga nyakába vette, még ő jön azzal hogy nem szereted, mert ő téged nagyon. Én tudatosan azon lennék hogy minél előbb lelépjek nem pedig velük törődni, 20 évesen amúgy is ideje saját életet kezdeni.
2012. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Munka mellett levelezőn is végezhetnéd a sulit.
2012. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is azt hittem, egy kamasz lány nyafog. 20 évesen már egyáltalán nem egészséges a szülőkkel együtt élni, állj saját lábadra.
2012. ápr. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kit érdekel, hogy terhes?

Az pedig nem látom be miért nem normális, hogy egy ilyen korú ember a szüleivel él. Költsön a fene albérletre, ha a szüleid egyébként normálisak. Jó a kérdező esete más, de ettől még nem értem miért kellene 20 évesen az ablakon kihajigálni annyi pénzt, amennyiért dolgozol,mert hogy félretenni nem tudsz, az szinte 100.


Nagyszüleid élnek kérdező? Esetleg kollégium?

2012. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!