Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A nyári szünetben a fiam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nyári szünetben a fiam az apjánál lenne, de inkább odaadta a szüleinek! Van e joga a nagyszülőnek vigyázni rá, vagy a gyámhatóságon kell engedélyt kérniük amit az apa idejéből vonnak el?

Figyelt kérdés
Azért kérek segítséget, mert nekem mást mond a gyámhatóság, mint az apának!
2009. jún. 26. 10:17
 1/7 anonim ***** válasza:
85%

Kinek mit mond?

Egy egész nyári szünetre nehéz szabira jönni. Ti ezt hogyan beszéltétek meg?

2009. jún. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

O, hat ez sokszor van igy! De a volt ferjednek is dolgoznia kell mennie, nem? A nagyszulok rendesek, tisztak szeretik a kisfiadat? Szeret a kisfiad a nagyieknal? Ha igen, akkor szerintem orulj neki, hogy megoldodott a gyerekfelugyelet.

Sok szulo azt sem tudja hova tegye a gyereket a hosszu nyari szunido alatt.

Ha nem vinne el az apa a gyereket a lathatasra, nyari szunetre, akkor meg az lenne a baj, ugye?

Mindig van valami amin keseegni kell, ugye? En a helyedben orulnek neki, es kulonben is jo a fiadnak is hogy a nagyiekkal is tartja a kapcsolatot.

2009. jún. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Igen van joga a nagyszülőknek vigyázni rá. A te szüleidnek van joguk vigyázni rá? A másik nagyszülőknél is pont így van.
2009. jún. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
79%
Nálunk ugyan ez a helyzet.A lányom,már 2 nappal elötte mondta,csak addíg akar maradni,amíg az apja vele van.Most meggyőzték maradjon,de minden nap szomorú a hangja,és nagyon hiányol.Én megbeszélem az apával,hogy egy hét elég volt a nagyiból,vagy vele van,vagy nem viszi el.Nem érdekel,hogy dolgozik.Én is,még sem passzolom le a gyereket.A bíróség neki azért adott ennyi időt,hogy Ő legyen vele,ne lepasszolja.Akkor nem kötelező elvinni.Vele szívesen van a lányom,most meg 160 km.-re van a nagyszülőkkel,se apával,se anyával.6 éves lesz a lányom.
2009. jún. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez miért porbléma? Örülj neki, hogy vigyáznak a nagyszülők rá, legalább kicsit Te is ki tudsz kapcsolódni. Attól még nem fogják elszeretni tőled a gyereket, ha a nagyszülőknél is eltölt egy bizonyos időt. (Mellesleg mit nem adnék, ha nekem nagyszülők vigyáznának a gyerekekre, de ők sajnos már nem élnek.) Szerintem a nagyszülőknek joguk van látni az unokát. Hogy érted azt, hogy "levonják az apa idejéből?" Ti pontosan méritek, hogy mennyit lehet ott a gyerek?
2009. jún. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%

Ha te lennél az, akinek láthatása van, akkor is igy gondolkodnál? Mi az, higy csak pontosan megszabott idre lehet a gyerek az apjánál - ha együtt lennétek akkor is kicentiznéd, hogy mikor foglalkozhat vele az apa?

Attól, hogy elváltatok, a gyerek még közös, és a láthatást csak az ilyenek miatt kell szabályozni, akik csak a másikat akarják piszkálgatni meg gonoszkodni vele.

2009. jún. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mielőtt mindenki engem hurrogna, el kéne gondolkozni, nem biztos, hogy ez egy átlagos mindennapos válás volt! ( Országos ranglistán szerintem az első 5 legcsúnyább közt lenne! ) Minek a láthatási idő, ha nem is akarja az apja látni és vele lenni?
2009. júl. 13. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!