Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Van itt olyan, akitol bosszubo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akitol bosszubol el akartak venni a gyereket valaskor?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk hazasok, de kozos gyerek van.

2012. jún. 19. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez a nők gyakori és legerősebb fegyvere, mert tudják, hogy eleve nyert helyzetben vannak, ami ellen az apa semmit sem tehet. Undorító egy stratégia, de az esetek nagy részében működik. Akkor szokták alkalmazni, amikor a nő még akar valamit az apától, csak rá akarja bírni az együttműködésre(barátok elhagyása, hobbi feladása, anyagi dolgok). Néha megcsalás miatti büszkeséget gyógyítanak így, mint egy utolsó szúrás.
2012. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
en vagyok az anya
2012. jún. 19. 12:43
 3/13 anonim ***** válasza:
51%

Az elsőnek azért nincs igaza, mert már kismilliószor leírtam itt, hogy egyáltalán nem igaz az, hogy az apának esélye sincsen!

A bíróság úgyis a gyerek érdekeinek megfelelően dönt majd.


Ugyanakkor igen, szokott "érdek", meg "zsarolás" lenni gyerekelhelyezésnél, mégpedig akkor, amikor közös megegyezéssel történik a dolog.

Na, olyankor aztán mindenféle praktika megy, volt is erről egy nagy cikk, amit nemrég olvastam. ("Akkor lehet nálad a gyerek, ha veszel nekem egy lakást." - meg hasonlók.) Ezt amúgy általában (de nyilván nem kizárólag!!) a nők szokták csinálni.

2012. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát hogyne!!!!
2012. jún. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
kifejtened kicsit bovebben?
2012. jún. 19. 13:10
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
A férfiak tudják: ha a nőtől elveszik a gyermeket abba a nő beleroppan. Hát ezt a lehetőséget ki is használják. Persze ez előfordulhat fordított esetben is. Szóval ne általánosítsunk.
2012. jún. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

Azt hiszitek, attól, hogy lepontoztok, majd nem lesz igaz, amit írtam??


Ez a szakmám, nem ítélnek automatikusan az anyának.


Lehet lepontozni megint, majd a bíróságot is akár, akkor sem így van.

2012. jún. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

en mindenkinek zoldet nyomtam

egyetlen valaszhoz semmit, ahol kertem fejtsd ki

2012. jún. 19. 13:47
 9/13 anonim ***** válasza:
90%
Kedves mérgelödő! ne mérgelődjél! Totálisan igazat írtál, sajnos sokan még mindig azt hiszik, hogy a gyereket automatikusan az anya viszi. Hát ez nem igy van. Hatalmas harcok folynak. Aki képes rá, akár tanuk tömkelegét behozhatja a tárgyalásra és ott mocskolhatja a másik szülőt, aztán ez mellé még ki lehet fogni olyan pszich. is aki valami miatt jobbra-vagy balra döl. És ezek mind, mint befolyásolják a döntést és akkor még ott van a bíróság felelőssége is. Aztán persze az anyagiak is döntő szerepet játszanak és ha van rá lehetőség a gyermekek szavai is sokat nyomnak. Pici gyerekeket is behívhatnak tanunak. Na aztán még az ügyvédekről nem is beszéltünk. Amelyik ügyvéd olyan, az le is megy a magas jutalmazása miatt a sárga földig - ha az ügyfele erre hatalmazza fel.Cél: az erősebb felfalja a gyengét, lehet az nő vagy férfi. Hát ennyi! aki máshogy látja, az még csak hallomásból volt gyermekelhelyezési peren, vagy szerencsés volt és a társa embernek bírt maradni.
2012. jún. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem mérgelődöm, csak dühít, hogy nemhogy nem tudják az igazságot (nem baj, nem kell mindenkinek tudnia), de leírom, és lepontoznak érte!

Nem értem, miért gondolják, hogy nyomnak egy piros kezet, akkor majd nekik lesz igazuk...

Ügyvédi irodában dolgozom, látom, hogy hogy megy ez.

(Amúgy nem feltétlenül kell arra gondolni, hogy mindig az aljasabb szülő kapja a gyereket, tényleg megnézik, hol jobb neki!)

Tény, hogy az már eleve rossz, ha a bíróságnak kell döntenie, mindenki jobban örül a megegyezésnek.

2012. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!