Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A házasságotokban mi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságotokban mi volt az a pont, mikor azt éreztétek, hogy haldoklik a kapcsolatotok, és lehetetlen megmenteni?

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 19:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Már nem beszéltünk meg semmit. Nagyon eltávolodtunk.
2012. júl. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudok mondani egy dolgot vagy egy olyan pontott. Engem az bantott hogy soha nem volt ram ideje, munka baratok foci... Barmit mondtam nem vett komolyan 8 ev utan ott hagytam. Par het utan vissza mentem mert azt mondta meg valtozik, de mar olyan idegenek tunt, lehet ez hulyen hangzik de igy volt! Par nap/ het utan vegleg vege lett.
2012. júl. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen lehetett volna... de amikor bennem tudatosult, az az volt, mikor volt egy kis kalandja, és utána esküdözött, hogy velem képzeli el a jövőjét, próbáltuk megmenteni a kapcsolatot, de minden együtt töltött percben mintha a fogát húzták volna. Nem nézett rám, önkéntelenül elhúzódott, ha hozzáértem, ha szexuálisan közeledtem, olyan volt, mint egy darab fa (pedig ő a férfi).

Innentől már én is eltávolodtam.

2012. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Nagyfater ***** válasza:
77%

Amikor már nem azt néztük, hogy mi az, ami összeköt, hanem azt, ami elválaszt.


Konkrétan: amit addig szépnek láttunk a másikban, az ronda lett, amit addig szerettünk benne, attól kiütést kaptunk, és végül amikor már a másik fizikai közelségét sem tudtuk elviselni.


Ha egy házaspár, vagy annak egyik tagja eljut idáig, akkor már nincs visszaút.

2012. júl. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Steeein válasza:
63%
Amikor úgy láttam, undorító, ahogy eszik.
2012. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
56%

minden megmenthető.Saját tapasztalatból beszélek!

Hülyén hangzik de van egy SZERELEM PRÓBA.Nagyonis beválik.

Ha érdekel leirom:) mindössze 40napba telik

2012. júl. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Alaque ***** válasza:

"Mindössze 40 nap". :D


Ez valami marketingszöveg? Előfizetek a megmentemakapcsolatomnegyvennapalatt.hu prémium tagságára (most mindössze 2490 Ft +Áfa e-mailenként!), és akkor megtanulom megmenteni a kapcsolatomat egy 40 napos kurzus során, vagy mi? Ha nem ehhez hasonló parasztvakítás, amit írni akarsz, hanem komoly dolog, akkor halljuk!

2012. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igen, én is szeretném tudni ezt a 40 napos szerelem próbát.

Kérlek,h oszd meg velünk a tapasztattal nyert nagyszerű tudásodat, hadd olvassák mások is, így nekik is tudnál segíteni, hogy ne essen szakadékba a házasságuk.

1 házasság = 2 életet mentenél meg vele! Lássuk!!!!!

2012. júl. 27. 18:54
 9/11 anonim válasza:

uramisten dehogyis neharagudjatok az élettársammal nyaraltunk nem tudtam irni.

Azóta már megis filmesítették és ahogy nézem sokkal jobb mint egyedül kinlódni:)

nézzétek meg 2órás de annyi változást hoz az életetekben:)

nekem elhihetitek

sok sikert!

2012. júl. 30. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

bocsi itt a link----> [link]

és itt mennyetek le és a 19. film az:)

2012. júl. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!