Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nekem csak egy férfi volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem csak egy férfi volt az életemben. Ès ebböl häzassäg lett, és sok- sok év mulva väläs. Hogy tudjak tul tenni ezen? Lehet ujra kezdeni az életet egyedül vagy mässal? Egy mäsik férfi mivel jobb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:

ez szinte törvényszerű ...

sztem kicsit kalandozgass és imsrej meg több férfit mielőtt megint elkötelezed magad valaki mellett

2009. júl. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ,hogy irhatsz ilyet .Kalandozzak,amikor sose voltam kalandozo,.Päromon kivül ,senki sem volt a häzassäg alatt se.Akkor szerinted olyan könnyü lenne most kalandozni,mint ahogy irtad?Kérlek ne haragudj,hogy kommenteltem a kérdésemhez.De még fäj ami történt és szenvedek ez miatt.
2009. júl. 20. 19:12
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Mindig lehet újra kezdeni! És szerintem nem törvényszerű, hogy válás lesz az olyan házasság vége, ahol a felek az elsők egymásnak. Az a lényeg, hogy ne gubózz be. Járj el a barátokkal, ne otthon kuksolj. Ez a legjobb, amit tehetsz. Mivel azt írod, hogy sok-sok év múlva váltál el, gondolom a disco és az ilyenek már nem a te világod. De lehet járni ezer más helyre, akár egyedül is. Az a fontos, hogy nehogy abba a hibába ess, hogy feladod. Te igenis értékes ember vagy és van valaki, akinek te vagy a tökéletes nő, csak meg kell találni. Nem könnyű, de hidd el ha fiatalabb lennél, akkor sem lenne az. Mindig járj nyitott szemmel. Sok szerencsét kívánok, legyél nagyon boldog!
2009. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Újrakezdeni soha sem késő,de hogy egyedül vagy párral az rajtad múlik.Nem tudom hány éves vagy,vannak e kicsi veled élő gyerekek esetleg,de én a helyedben egyenlőre nem keresnék tartós kapcsolatot,hanem majd jön aminek jönnie kell.Járj el szórakozni,gondolom van hasonló helyzetben lévő ismerősöd,barátnőd,menj vele.Ismerkedj,beszélgess,megtalálod a párod.
2009. júl. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Biztos úgy érezted, vége a világnak, felfordult az egész életed.

Most az a legfontosabb, hogy kösd le magad, hogy ne járjon folyton a történteken az eszed. Gondolom vannak kedvenc foglalatosságaid (unokázás, olvasás, kertészkedés pl.), emellett barátnőid, keresd őket, beszélgess velük!

2009. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Úgy veszem ki a leveledből, külföldön élsz. Az is lehet, hogy eléggé beszűkültél érzelmileg. Ez nehezítheti, hogy új barátokat szerezz. Viszont nézd mindennek a pozitív oldalát. Hagyd magad mögött ami elmúlt, kezdj el élni!Rengeteg dolog van, ami boldoggá teszi az embert. Próbálj meg használni másoknak.Sok örömöt ad!
2009. júl. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
69%
Azt hiszem, hasonló korú vagyok mint te. Én is hosszú házasságot zártam le válással. Azt hiszem, a társunk ilyen típusú elvesztése legalább annyi "gyásszal" jár, mintha végleg elment volna. Ne siess. Gyászold meg a házasságodat és alaposan gondold végig a történteket. Ne csak azt, hogy a férjed miért ment el, hanem azt is, te hol hibáztál. Nem hibáztatnod kell magadat, hanem csak megállapítani, te mivel járultál hozzá. Ennek az az értelme, hogy majd ha lesz későbbb egy új kapcsolatod, ugyanezt a hibát ne kövesd el újra. Ezen kívül szerintem keress meg olyan ismerőseidet, akik hasonló helyzetben vannak, menj el velük moziba, színházba, táncolni, szóval élvezd ki a szabadságod. Van annak a maga bája, ahogy az ember több évtized után újra tanulja a kapcsolatok kialakítását és rá fogsz te is jönni, hogy mennyivel másabb ma a világ. Ettől ne ijedj meg! Érdekes lesz, csak legyél nyitott, fogadj mindent úgy, hogy most tanulsz. Aztán ha már teljesen meggyógyultál, akkor megjön majd az új kapcsolat. És olyan természetes lesz, mint a virág illata.
2009. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!