Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A válás kimondása után de a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válás kimondása után de a vagyonmegosztás előtt ki kell e költözni a közösen építítt házból?

Figyelt kérdés
A férjem 1.5évi házasság után megcsalt .Van egy 16 hónapos kisfiunk a békítő tárgyaláson túl vagyunk ahol a bíróság osztott lakáshasználat mellett döntött. A férj júl.12-óta a barátnőnél lakik Nekem van egy házasság előtt vásárolt külön lakásom ahova nem tudomvinni mertnem tudom megoldani hogy mindennap többször lehozzam és felvigyem a kisfiút a magasság miatt. Mondhatja a bíróság hogy költözzek oda és hagyjam el a lakást, mielőtt még a vagyonmegosztás megtörténne?

2012. okt. 16. 16:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"bíróság osztott lakáshasználat mellett döntött."

Nem kell kiköltöznöd!

2012. okt. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A megosztott lakáshasználat azt jelenti, hogy MINDKETTEN ot lakhattok.

Kiköltöznöd MOST nem kell.


De ha a biróság a vagyonmegosztás során elrendeli a ház eladását, hogy mindkét felet ki lehessen fizetni, akkor igen.

2012. okt. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönsöm válaszod hasznos volt, én is hasonlóképen gondoltam ,de a férjem mást mond takarodjak,és ami az élet befejeztét jelenti csak más változatban
2012. okt. 17. 08:21
 4/4 A kérdező kommentje:
A bíróság dönthet e úgy hogy a gyermek állandó lakhelyét változtassuk meg és a volt férjem a barátnőjével költözzön a közös házunkba családjával és a saját gyermeke velem oda ahova akarunk .Én nem akarok ott maradni de attól tartok hogy ha eljövök onnan soha nem látok egy forintot sem mert nem tud kifizetni így meg talán ha útba vagyok mert nem tudja élvezni az életet a másik nővel akkor valamit kitalál hogy kifizessen .én találtam ki alternatívákat hogy hogyan fizethetne de azokat mind elvetette
2012. okt. 17. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!