Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kisgyermeküket egyedül nevelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyermeküket egyedül nevelő anyukák! Nem szakad meg a szívetek, ha ti egyedül viszitek a kicsit programokra, és látjátok a boldog apás kisgyerekeket?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem megszakad a 14 hónapos kisfiamért a szívem, elhagyott az apukája, és elmegy messzire. Imádja az édesapját, igazi eleven kis lurkó, hogy fogja viselni, hogy nincs aki a nyakába kapja?...:(
2009. aug. 17. 16:33
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

:((((

megkönnyeztem, amit írtál.

engem is el akart hagyni a férjem, és a babám nagyon apás, imádja.

azóta összeszorul a szívem, ha arra gondolok, hogy hogy bírná ki az apukája nélkül, akit szó szerint imád.

ne fájdítsd a szíved ilyen gondolatokkal, koncentrálj mindig csak a következő napra :(((

nem lehet, hogy visszatér hozzád???

2009. aug. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Nem,nekem nem szakadt meg a szívem egy olyan férfiért aki képes volt elhagyni gyerekkel.Vagyis engem nem elhagyott,hanem én hagytam el mert olyan életmódot élt amit nem tűrtem.De ha téged és a gyereketeket el tudott hagyni,akkor nem érdemel még egy könnycseppet sem tőled.

Lépj túl rajta,és keress mást magatok mellé.

Az én gyerekem nagyon könnyen beletörődött,pedig Ő már 2 éves volt.Igazából nem is hiányolta az apját.

Nem is látogatta azóta sem soha,soha semmit nem kapott tőle(még tartásdíjat sem)pedig már középiskolás.

Most meg elő sem lehetne neki hozni a témát,mert harap rá rögtön annyira gyűlöli nem becsüli semmire amiért nem törődött vele soha.

Ne keseregj egy ilyen ember után.Én soha vissza nem fogadnám bárhogy is könyörögne aki ilyet tudna tenni velünk.

Ha egyébként jó apa,akkor e gyerekkel tartson kapcsolatot,de ha eszed van Te már nem foglalkozol vele.

A jogi ügyeket meg intézd el,hogy végzés legyen róla.


Sok sikert,és hidd el van élet ezután is,én már a válásom óta rég házasságban élek,és még szültem gyerekeket is annak a férfinak,aki érdemesebb volt erre mint az exem,aki szeret megbecsül bennünket.

2009. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

szia!!

őszintén?? anyumék elváltak, amikor 4 éves voltam, apa teljesen kimaradt az életemből. anyumnak volt 2.házassága, lett két öcsém, akiket imádok. azután jött a következő válás... mindent megtett értünk az édesanyánk, egyedül nevelt hármunkat, neki köszönhetem, hogy ember lett belőlem. apát is szeretem, de igazából nem is ismerem. valahogy belenyugodtam, hogy ez van.

már saját családom van, egy imádnivaló férjjel és egy 9hónapos kisfiúval, aki az életünk értelme. 24 éves vagyok,d e még mindig össze szorul a szívem, ha egy apás családot látok...:) talán sosem fog elmúlni, de ezért nem anyukám a hibás, hanem apa. és ezt tudom is!! adj meg neki minden szeretetet, gondoskodást, türelmet. és ne neveld az apja ellen, mert az nem megoldás semmire. hidd el, ha negy lesz belátja majd magától is, hogy kinek mit köszönhet. nálunk is ez volt...

kívánom, hogy találj egy érdemes férfit a szeretetedre és a kisfiad nevelésére.

ági

2009. aug. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

:(

Szegénykém, Te!

Mert a baba még annyira kicsi, hogy gyorsan el fogja felejteni. Nagyon szurkolok neked, hogy az életedbe hamar jöjjön olyan társ, aki valódi Apja lesz a gyereknek.

Egy dologra gondolj, ha most el tud hagyni titeket, akkor csak idő kérdése volt, hogy mikor teszi. Az pedig sokkal szörnyűbb, ha a gyerek már idősebb, mert sokszor magát hibáztatja.

Ennél jobb, ha most szakad meg egy rossz kapcsolat. Csak Te bírd ki józan ésszel, és tudd végig vinni egyedül. De biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog!

2009. aug. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Én egy négyhónapos kislány anyukája vagyok. Én elhagytam az apukát, de akkor is azt mondom, hogy nem nagy dolog. Az emberek életében előfordul, hogy összejönnek-szakítanak. A gond csak ott kezdődik, ha nem látogatja a gyerekét, ha sajnálja a tartásdíjat, és szemtelen veled is. Ne keseregj, jön majd valaki az életedbe, aki apa lesz a gyermeked számára. És a kérdésedre a válasz, egy cseppet sem szakad meg a szívem, amikor egy boldog családot látok, mert tudom, hogy a házasságok fele válással végződik, és mint mindenki, ők is szoktak veszekedni. Sőt, sokszor ki sem néznéd az emberekből mit művelnek otthon. Gondolj arra, hogy mi kaptunk egy második lehetőséget az élettől, hogy boldogok legyünk, és a gyermekünk se nézze, ahogy anya meg apa öli egymást. Nem választottál megfelelően. És? Fel a fejjel, nem sokára minden sokkal jobb lesz.
2009. aug. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, egy kis lelkierőt adtak!

Mindegyiket hasznosnak tartottam, nem én pontoztam le :(

2009. aug. 17. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Rá se ránts, valaki azzal szórakozik, hogy másokat lepontoz :).

Tarts ki és koncentrálj a Kicsire. Csak Ti számítotok. :)

2009. aug. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%

Nálunk én hagytam el apukát,amikor a lányunk egy éves volt.

Attól fogva,hogy kiderült,hogy babát várok (amit első szóra akart) volt 20 hónapja,hogy férfiként,családfentartóként viselkedjen és megpróbáljunk közös otthont teremteni,de ő csak az adósságait halmozta,amibe akkora belefáradtam.

Ezt csak azért írtam,hogy tudd nem véletlenül léptem ki a kapcsolatból.

A kérdésedre válaszolva egy cseppet se vagyok szomorú.

Annakidején az ilyen közös programokon én mindig háttérbe szorultam.Apát látta ritkábban,a lányok amúgyis apásabbak,ezért ha elmentünk ide-oda mindig rajta csüngött én meg feleslegesnek éreztem magam.Most nincs konkurencia.Most nincs is jobb annál mint az usziban anyával lecsúszni a csuszdán,vagy vidámparkban anya mellett ülni a kisvonaton.

A mások családi életére meg csak annyit mondanék,hogy délután a játszótéren voltunk minimum 50en.Volt ott egy nagypapa az unokájával,a többiek mind anyukák es gyerekek.Sehol egy apuka,ami miatt elszorulhatna a szívem.

Ugyanez a program vasárnap délelőtt.Van kint 20 ember,a java apuka a gyerekkel,akit néz fáradtan,vasgy próbálja megfejteni vajon mit is akar éppen az a csemete,aki apának szólítja.

Sorry a negativitásért,de én ezt látom nap-mint nap.

Nincs mire irigykednem vagy min keseregnek.

Te se tedd!!!!!!!!!!!!!!!!

2009. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anya1 válasza:
53%

Nálunk egy fokkal jobb,apja "csak" messze dolgozik, de ugyan igy egyedül megyek velük.

Furcsa nagyon, de azt vicces látni,hogy van aki 1 gyerekkel sem bir egyedül és apát hivja mindenhez segiteni :)

Ilyenkor azért büszke vagyok :)

2012. ápr. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon megertelek engem a felesegem hagyott el ,2 kisgýereket elvitte, ès mikor latom a boldog gyerekes csaladokat akkor nagyon durvàn bedepizek, sportolàsba folytom a fajdalmat de ìgy is kemèny. Legfőkèpp a gyerekeket sajnàlom mert ők nem ezt èrdemeltèk hogy csonka csalàdjuk legyen
2022. okt. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!