Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Par honapja Floridaba mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Par honapja Floridaba mentem ferjhez, nehany napja kiderult hogy a ferjemnek nagy osszegu hitel van a hazan. A kerdesem az hogy hazassagi szerzodes hianyaban, ha valasra kerulne a sor mire szamithatok a vagyonmegosztasnal itt?

Figyelt kérdés
A hitelet a hazassagunk elott 5 evvel megelozoen vette fel a hazra.

2012. dec. 15. 17:56
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Úgy mentél hozzá valakihez, hogy nem tudtad?

Házasság előtt szerzet vagyon mindig különvagyon marad mid negatív mind pozitív oldalról.

2012. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Az amarikai jogot nem ismerem, Magyarorszagon a hazassag ELOTT szerzett dolgok nem lesznek kozosek, tehat se a haz, se a hitel. Ott lehet hogy maskeppen van
2012. dec. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy tudom az amerikai jog teljesen különböző az itthonitól. Sőt, még államonként is eltérő!


De szerintem ha fogod magad és HAZAJÖSSZ akkor semmi károd nem származhat belőle...

2012. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
56%
tudod hogy van a házasság??? Jóban és rosszban osztozni egymással...így a hitelben is! hi :D
2012. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Jaj utolsó azért ez nem így működik.

Kimegyek felveszek egy csomóhitelt aztán csak hazajövők aztán ennyi, szerinted így működik?

2012. dec. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok válaszolni, mert magyar jogász vagyok, és nem ismerem az amerikai jogot, főleg, hogy államonként eltérő szabályok vannak.

Itthon ez különvagyonnak számítana, de kinn egyáltalán nem biztos, hogy így van.


Ott (joggal) ki akarják szűrni a direkt zöldkártyáért kötött házasságokat, és emiatt szigorították többek között ezeket a szabályokat is tudtommal.


De tényleg kint érdeklődjél, mert igen kicsi az esély arra, hogy floridai jogban jártas szakemberre bukkansz itt.

2012. dec. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Nem tudtam rola, itt az egesz csaladja ugy tudja hogy kifizetett haza van... Megdobbentem mikor megtudtam hogy igen nagy a hitelenek az osszege... Az egesz kezd nekem remalom lenni, szerelembol mentem ferjhez, de mar kezd egyre gyanusabb lenni a dolog :/ Haza menni nem akarok, de ugy tudom lehet hazassag utan is hazassagi szezodest kotni ugye?
2012. dec. 15. 18:20
 8/29 anonim ***** válasza:

# 5


Tulajdonképpen igen. EU és US között nincsenek meg a gazdasági kapcsolatok ilyen mélységben.

2012. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
A zoldkartyam intezesse folyamatban van, az angolom meg nem annyira jo hogy elmenjek egy Floridai ugyvedhez :/A ferjem amerikai magyar es beszel magyarul... Ezert gondoltam, hogy hatha valaki volt mar hasonlo helyzetben itt.... Tanacstalan vagyok mit csinaljak :(
2012. dec. 15. 18:48
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

A második kérdésedre sem tudunk válaszolni, próbáld megérteni, hogy itt a floridai szabályok számítanak, kénytelen leszel kinn segítséget kérni.

Most mit érsz azzal, ha itt mondunk neked valamit? Ha ír is valaki, mersz arra építeni?

Én nem mernék...

2012. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!