Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagy segítségre lenne most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy segítségre lenne most szükségem. Nem tudom mit tegyek. összetörtem lelkileg, és nem látom merre kell menjek. Otthagyjak mindent? Legyek önző?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom közel 11 éve, de úgy érzem bele öregedtem. én 30 éves vagyok, párom 11 évvel idősebb, van 3 gyerkőcöm egy közös. gondolom nem lesz nagy durranás ha azt írom hogy iszonyat magányos vagyok. semmi közeledés nincs részéről már évek óta, ha én próbálok közeledni akkor mindig (elküld) "hagyjam békén". tegnap beszéltem vele ezekről a dolgokról neki. ami a legrosszabb hogy tisztában van mindennel. úgy érzem bele temetkezett a munkába mert az" boldoggá teszi". nekem erre nincs szükségem. viszont sajnálatból sem akarok vele maradni. azon gondolkoztam hogy elköltözöm a két saját gyerekemmel,és ott hagyok mindent,de ahogy ebbe belegondolok egyből sajnálom őt és a közös gyerekemet.mert ügye őt nem vihetem magammal. nem érzem magam nőnek mellette. kérek mindenkit ,ha tud valami tanácsot adni . megköszönném.
2013. jan. 11. 06:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
7%

sokan cserélnének veled,ha csak ennyi bajuk lenne,hogy nem dugja meg annyiszor őket a párjuk,ahányszor ők eltudnák képzelni,

nem bánt benneteket,nem iszik,rátok melózik,szóval bizonyos értelemben te még irigylésre méltó helyzetben is vagy,

2013. jan. 11. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért hagynád ott a közös gyereket? A gyerekemet biztos nem hagynám ott, de egy férfit, aki nem tud és nem is akar boldoggá tenni simán. Ha beszéltetek is róla, és Ő is tudja hogy nem jó így, még az is lehet, hogy Ő se boldog, azért temetkezett a munkába. Beszéld meg vele, ha nem akar változtatni akkor vége. Annak semmi értelme hogy két boldogtalan ember össze legyen zárva. Akkor sem ha gyerekek vannak. De akkor sem értem miért nem vinnéd a közös gyereket is.
2013. jan. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Pár éve volt egy különköltözésem tőle,de akkor még hittem benne hogy jobb lehet. mindegy..elköltöztem és az állandó fenyegetés hogy fel akassza magát , ez elég rossz érzés volt nekem. én mindent megbeszéltem vele. tegnap. a gyerekemet azért nem vihetném el mert nem akarok azzal megint terrorba lenni, hogy "fel akasztja magát.
2013. jan. 11. 07:10
 4/28 anonim ***** válasza:

Ha fel akarja akasztani magat, mert elhagyod, akkor szeret, akkor kepesnek kell lennie a valtozasra is, ha megsem valtozik es te ezt elmondod neki, akkor te mindent megtettel, ennel tobbet nem lehet.

Nem hiszem, hogy felakasztja magat, remelem...

De szamomra fura gondolat, hogy anyakent gyerekedet otthagynad :(

2013. jan. 11. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ha tényleg fenyegetőzik szerintem is azt jelenti hogy még szeret! Csak nem tudja úgy kimutatni!próbálj meg neki segíteni,szervezze több közös programot,vacsi sêta kettesben vagy bármi és lehet beszélni a gondokról hogy neki mi nemjo és neked mi!szerintem ott van az a lángocska csak fel kell kicsit éleszteni!legyél türelmes nem fog minden egyröl a kettőre menni!de ha mégis úgy döntenél hogy elmész a gyereket semmiképpen né hagyd nála!gondolj már bele mit érezne áz a gyerek!?
2013. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen "felakasztom magam" féle dolgokkal zsarol, akkor sincs értelme vele maradni. Akkor változtasson. De a gyerekedet meg otthagyni...főleg egy lelkileg instabil emberrel, hát nem is tudom, nekem elég furcsa.
2013. jan. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Tehát már pár éve nem éltek jól.Simán zsarol.Normális ember nem tesz ilyent.Legyél önző még fiatal vagy,de hamar elfut melletted az élet.Egy kapcsolat nem abból áll csak egymás mellett éltek.Ha meg teheted fogd mind 3gyereket és menj.Mert ugye egy anya nem hagyja el a gyerekét.Ott írod erre nincs szükséged,akkor mire vársz?Ne engedj a zsarolásnak.Nincs és nem is lesz változás még 30évig őrlöd magad?Az ember önző és gyarló keresd a boldogságot rövid az élet
2013. jan. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Nem akarom én ott hagyni a gyerekemet,dehogy akarom. tudom hogy szeret, tudni kellene változtatni, de aki próbálkozik az csak én vagyok. lehet most majd kicsit változik pár dolog, de mi van akkor ha megint csak 1-2 hét lesz? én tegyem magam ezért jobban tönkre?
2013. jan. 11. 07:30
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

A beszélgetésen túl megpróbáltatok valami konkluzióra is jutni? Rákérdeztél, hogy ő hogy érzi magát a kapcsolatban vagy cak azt kérdezted, hogy miért nem közeledik hozzád? Nem mindegy, hogy tesszük fel a kérdéseket és nem mindegy, hogy miket kérdezünk. A kérdéseknél ne ÉN legyek a központ, hanem MI kitérve ugyanúgy rá is, mint magadra.


A másik meg, hogy csupán a beszélgetés nem elég. Tettek is kellenek. Az elköltözés nem megoldás, viszont egy közös vacsora, séta, fürdőzés... a kettesben együtt töltött percek inkább visszahozhatják azt, ami már egyszer megvolt. Van kire hagyni a gyerekeket? Ha igen, akkor szervezzetek rendszeresen (havi 1-2 alkalommal) valamit, ami csak a tietek. Fel kell tőltődnötök az unalmas hétköznapok mellett, mert a monotonitásba mindenki belefásul. Biztos vagyok benne, hgyo a férjed partner lenne ebben. Inkább ilyenbe gondolkozz mint az elköltözésben. Ugyanis nem az a megoldás.

Sok sikert!

2013. jan. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
ha a fenti megoldások nem jönnek be akkor költözz. sajnálatbol smemiképp ne maradj vele és a rettegéstöl h felakasztja magát. ha megteszi akkor egy gyenge ember és ha neki jobb ugy tegye meg.de nem fogja megtenni csak nagyon jol tudja h akkor tovább nyalod a talpát...ne haragudj, de a te hibád ha tovább szenvedsz mellette.
2013. jan. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!