Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nagy segítségre lenne most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy segítségre lenne most szükségem. Nem tudom mit tegyek. összetörtem lelkileg, és nem látom merre kell menjek. Otthagyjak mindent? Legyek önző?

Figyelt kérdés
Van egy kapcsolatom közel 11 éve, de úgy érzem bele öregedtem. én 30 éves vagyok, párom 11 évvel idősebb, van 3 gyerkőcöm egy közös. gondolom nem lesz nagy durranás ha azt írom hogy iszonyat magányos vagyok. semmi közeledés nincs részéről már évek óta, ha én próbálok közeledni akkor mindig (elküld) "hagyjam békén". tegnap beszéltem vele ezekről a dolgokról neki. ami a legrosszabb hogy tisztában van mindennel. úgy érzem bele temetkezett a munkába mert az" boldoggá teszi". nekem erre nincs szükségem. viszont sajnálatból sem akarok vele maradni. azon gondolkoztam hogy elköltözöm a két saját gyerekemmel,és ott hagyok mindent,de ahogy ebbe belegondolok egyből sajnálom őt és a közös gyerekemet.mert ügye őt nem vihetem magammal. nem érzem magam nőnek mellette. kérek mindenkit ,ha tud valami tanácsot adni . megköszönném.
2013. jan. 11. 06:57
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
hát én már próbálkoztam aztán mindennel. halottnak érzem a lelkem. ez a nagy igazság. én volt annak idején pszichológusnál (velem van a baj) de csak annyit mondott "tovább kell lépni"
2013. jan. 11. 07:40
 12/28 anonim ***** válasza:
ha másért nem a gyerekeidért tedd meg. még a 3.-at csak azért ne hagyd ott h ne akassza fel magát.milyen élete lenne ott. és miylen életük lenne egy megkeseredett családban egyben? akkor már inkább egy mosolygo anyával külön nem??
2013. jan. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
Próbáld meg rávenni, hogy menjen orvoshoz, ha nála már nem működik a szerszám. Talán tudna neki segíteni.
2013. jan. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

1. Ha feltétlen el akarod hagyni, akkor legalább a gyerekeidre gondolj.

2. Ha öngyilkossággal fenyewgetözik, akkor egyrészt beteges lelkivilága van, másrészt ha meg akarja tenni, akkor meg is fogja, függetlenül attól, hogy maradsz-e.

3. Ilyen embernek otthagyni a gyerekedet töled igencsak felelötlen ötlet, mert egyrészt akkor a gyerek lesz, aki átéli azt, amit most te, másrészt ha a férjed fel akarja akasztani magát, akkor a gyerek vagy végignézi, vagy - és ez legalább annyira valószinü - ÖT is felakasztja.

2013. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Figyelj menj el a gyerekekkel. Semmi de semmi értelme szenvedni valaki miatt, akit nem szeretsz igazán. Ha megpróbáltad helyrehozni ennyi. Tönkremész, a gyerekeidnek se jó. Jól írta valaki előttem, egy mosolygós, boldog anyával jobb nekik mint egy megkeseredett családban. Nem lehet mindig másokra gondolni. Az pedig hogy felakasztja magát, vagy szimpla zsarolás, vagy valami komoly problémája van. Ha az előbbi akkor hagyd el. Ha az utóbbi, akkor is, senkinek nem tesz jót ha egy lelki beteg ember mellett él, és szerintem NEM ÖNZÉS. Én fiatalabb vagyok mint te, de most sikerült kilépnem egy eléggé borzalmas kapcsolatból ami azon alapult, hogy sajnáltam a páromat. De közben szenvedtem, és csak egyre jobban utáltam. Ő is öngyilkossággal fenyegetőzött, meg megígért mindent, de változás sosem volt. E-mellett pedig sokszor elég undorítóan is viselkedett velem. Persze nekem nincsenek gyerekeim, meg semmi ilyesmi, csak egy pár éves kapcsolat volt. így könnyebb. De mikor akarsz lépni? 40-50 évesen lehet hogy késő lesz. Sokan azt mondják hogy helyre lehet hozni a dolgokat, de szerintem nem mindig. Nincs rosszabb annál mikor úgy vagy magányos hogy ott él melletted valaki.
2013. jan. 11. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Szeretem a páromat,de közben sajnálom hogy így érzek.
2013. jan. 11. 08:07
 17/28 anonim ***** válasza:

Teljesen megértelek!

Mi 6 éve vagyunk együtt a párommal, 1,5 évig a szüleinél éltünk,fél éve költöztünk külön kuckóba.

És rengeteget dolgozik a párom, reggel elmegy,és sötét este van mikor hazajön.

És úgy éreztem,hogy elhanyagol engem,fáradt, kemény fizikai munkát végez(mezőgazdaság).

Én párszor felhoztam neki a dolgot,hogy nekem mi az ami hiányzik,de nem nagyon akart rajta változtatni, este hazajött,evett,zuhanyzott,és kicsit tv-t nézett aztán azt vettem észre,hogy alszik.

Aztán én is kezdtem vele úgy viselkedni ahogy ő velem,annyit törődést adtam amennyit ő nekem,és persze ezt neki nem volt jó,és ahogy látom,és érzem mostanában 4-5 napja jobban törődik velem,este nem alszik el olyan hamar,vagy ha el is alszik,akkor odahív maga mellé,és én nézem a tv-t ő pedig átölel,de legalább érzem,hogy mellettem van. Kedveskedik,szeretget,igaz még nem 100%.de érzem,hogy ő irányba halad.

Szerintem még nem add fel a kapcsolatotokat,próbáljatok rajta javítani, mond el neki,hogy téged mi bánt,és ha nem veszi a lapot,"Amit kapsz,azt adsz"...hátha nálatok is beválik ez.

Sok szerencsét!

2013. jan. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Ügye mivel tegnap beszélgettem vele. ma reggel mikor munkához öltözködtem megjegyezte hogy milyen jól áll a felső rajtam. igen ám, én lettem olyan dühös hogy az nem igaz. ugyanis ha ezt ma reggel észre vette, idáig miért nem???
2013. jan. 11. 08:28
 19/28 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy változni fog, de nem biztos, hogy egyik napról a másikra sikerülni fog. Ha a helyzet nem javul, hagyd el. Neked is csak egy életed van. Ne áldozd fel egy érzelmi zsarolás miatt.

A gyerekelhelyezés más tészta, nem tudom, mekkora a közös csemete, de miért ne maradhatna az apjával, ha szeretné? Persze, ha a munka mellett egyáltalán van ideje foglalkozni vele.

2013. jan. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
11 éves a közös gyermekem.már megért mindent,de én azt sajnálom,hogy szomorúnak látnak mindennap.de aki élt ilyen helyzetbe tudja miről beszélek.
2013. jan. 11. 10:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!