Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 2 hónapja vagyunk házasok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 hónapja vagyunk házasok a feleségemmel akit nagyon szeretek. Tegnap megvolt az első nagyobb vitánk ami után azt mondta elválunk. Normális ez hogy az első után menekül az ember ahelyett hogy megbeszélnénk és megoldanánk?

Figyelt kérdés
2008. jún. 4. 07:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
37%
Már boccs de milyen egy hisztizsák ez uristen!!!!! Jól meg kellett volna gondolnod hogy "mit" veszel el. Pffff. Én ha faszi lennék és a helyedben lennék jól leordítottam volna a fejét. Ekkora egy hülyét... már boccs. 2 hónap után válni akar? akkor váljatok, mert ha ennyitől kivan bukva akkor mi lesz a köv. 30-50 évben??? pfff
2008. jún. 4. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%

Nem lehet hogy ő sem gondolja komolyan, amit mondott? Ezelőtt még sosem volt nagyobb vitátok?

Persze ez nem jó ha menekül, de akkor nyilván ezt sem tudod vele megbeszélni, de azért próbáld meg elmondani neki. Ha szeretitek egymást, nem lehet baj.

2008. jún. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Én azt mondom, hogy vagy nem gondolta komolyan a válást, vagy ha mégis, akkor nagyon félreismerted eddig. Nem írtad meg, hogy mi volt a vita oka, mert adott esetben erre azt lehetne mondani, hogy jogos volt a hiszti. Ennél többet így látatlanba nem tudok mondani, de tény, hogy igen szomorú az, hogy egy rossz szó miatt máris válna...

Az ilyen ember egyáltalán nem érett még a házasságra, mert nem tudja, hogy ez (a szó klasszikus értelmében) egy egész életre szóló SZÖVETSÉG, amiből nem lehet csak úgy kihátrálni! Amikor hozzád ment, megfogadta, hogy mindig melletted lesz, erre most... Szóval szerintem mindketten gondolkodjatok el azon, hogy mi lehetett az oka a hisztinek.

2008. jún. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%

Nem kell ezt a dolgot annyira felfújni.

Néha mond az ember meggondolatlanul dolgokat.Főleg a nők.Biztos nem gondolta komolyan. Pár nap és el lesz felejtve minden.

Tessék rajta nevetni! Tudom hogy nem vicces, de szerintem nevesd ki. Hiszen azért ment hozzád mert szeret, szeretitek egymást, és néha hülyeségeket beszélünk.

Az igaz hogy meg kell mindent beszélni, nem szabad elmenni egymás mellett, a végén még nem beszél senki senkivel.

Az is lehet hogy azért menekül mert szégyenli amit mondott nem lehet?

Próbálj beszélgetni vele.


Üdv:

egy feleség

2008. jún. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%

Kedves utolsó válaszoló! Én is feleség vagyok, de én még meggondolatlanságból sem mondanék ilyet a férjemnek. Egyébként meg egy ismerős házaspárnál kottára ugyanez a jelenet játszódott le, mint a kérdezőéknél: hatalmas szerelem, esküvő augusztusban, mindenki nagyon boldog. A lány szinte azonnal teherbe esett, de történt egy "kis probléma": novemberben nyolc hetesen elvetélt. Persze azonnal elkezdődtek a veszekedések, a lány kijelentette, hogy a férje egy pancser, aki nem tud neki gyereket csinálni, így az egésznek az lett a vége, hogy a karácsonyt már külön töltötték. Januárban beadták a válást, az első tárgyaláson a lány már az új pasijával jelent meg...

Innentől kezdve én már egy ilyen veszekedésre sem tudom azt mondani, hogy "nem is gondolta komolyan".

2008. jún. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
91%

Kedves utolsó válaszoló! :) Egyéntől függ minden, lelkülettől, pszichikumtól. Mindenkinek egyéni a története.

Én meggondolatlanságból szoktam mondani a férjemnek, SŐT ő is mondja hogy Elválik ha nem jót főzök.....:))))))

Azt tartom a legnagyobb felelőtlenségnek, ha valaki ugy házasodik össze valakivel, hogy legalább két évet nem éltek együtt!! Lakva ismeri meg az ember a másikat,minden kis hülyeségeikkel együtt. Sok párnak sajna már késő....:(((

2008. jún. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

ezt nagyon nehéz megítélni hogy se a vitát se a feleséged nem ismerjük.

nem lehet hogy ez egy zsarolás a feleségedtöl? aki most úgy akarja a maga igazát hogy megzsarol hogy akkor elválik, pedig esze ágában sincs?

lehet egy olyan személyiség aki nem bír a problémákkal szembe nézni, így inkább elfut elölük, lehet a kedeves mama annak idejény pont így tartotta sakkban a kedves papát.

ha ez zsarolás akkor nagyon vigyázz mert ha most nem cselekszel jól egész életetekben ezt felhasználja, minden két hónapban majd válni akar, te meg egyböl beadod a derekad. amondó vagyok ha tényleg igazábol válni akar akkor engedd, ha nem akar akkor kétszer meggondolja mit fog legközelebb mondani. biztosítsd arrol hogy szereted, és te nem akarsz válni de mond neki ha akarja hát legyen.

2008. jún. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

MINDENKÉPPEN meg kell beszélned vele!

DE! Sok nővel veszekedéskor egyszerűen nem lehet beszélni. Elönti az agyát a vörös köd, és képtelen bármivel foglalkozni a veszekedésen kívül.


Úgyhogy én azt mondom, várjál 2 napot. Utána próbálj meg beszélni vele. Ha látszik rajta, hogy ő nem akar megoldást, akkor még valóban nem érett meg a házasságra. Akkor a legjobb tényleg a válás.


Ha pedig sikerül, akkor beszéld meg vele azt is, hogy a jövőben beszélgetni fogtok.

2008. jún. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,lehet bennük valami.Az volt az első vitánk,ami után kijelentette hogy valami nem müködik.Sajnálatos dolog,de ma megyünk be a bíróságra beadni a válópert.Nagyon rossz érzés ez,főleg ha az ember szereti a másikat...:(
2008. jún. 5. 07:45
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Az egyik lepontozott válaszoló vagyok, aki elmesélte az ismerősei történetét. Nagyon sajnálom, hogy így alakultak a dolgaitok, de továbbra is azt mondom, hogy ha már az első veszekedésnél válással fenyegetőzik a feleséged, akkor talán tényleg jobb, ha elváltok. Nagyon szomorúnak tartom, hogy az emberek manapság borúra-derűre összeházasodnak, aztán rájönnek, hogy ez mégsem volt jó ötlet... Tartom magam az álláspontomhoz, hogy a házasság egy felbonthatatlan szövetség, de remélem, okultatok mindketten az egészből, és legközelebb körültekintőbben választotok párt. Sajnálom, hogy így kellett véget érnie az egésznek. :(

Többi válaszoló: parancsoljatok, továbbra is le lehet pontozni a tapasztaltabbat. :P

2008. jún. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!