Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A bírónő az elsőfokú ítélet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sopy kérdése:

A bírónő az elsőfokú ítélet meghozatalakor nem vette figyelembe a két fél által elfogadott pszichológusi szakvéleményt. Sok más tényt sem (a gyerekek velem laknak), ami mellettem az apa mellett szól. Felebezésen kívül még mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon semmit. Max egy jobb ügyvédet fogadsz, és vársz a másodfokú tárgyalásra.
2013. márc. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Elfogultsági kifogást be lehet jelenteni, de nem nagyon tanácsolom, mert macera, és nagyon ritka, hogy ez megállna.

Csak akkor, ha úgy érzed, hogy NAGYON a másik felet pártolta, és ezt alá is tudod támasztani.


Inkább a fellebbezés lenne a járható út.

2013. márc. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyujtsd be az elfogultságra irányuló kérelmet, és helyeztesd át az ügyet másik bíróhoz, és bírósághoz, mert nagy az esélye, hogy a bírod le van fizetve.
2013. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennél a bírónál a fellebbezést felejtsd el, mert csak az idődet fogod húzni, és semmi nem fog változni.
2013. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Utolsó, nem tudom, hallottál-e már valaha arról, hogy mi az a FELlebbezés??

Az nem ugyanahhoz a bíróhoz kerül!!!!

2013. márc. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5-Ha ugyan annál a bíróságnál hagyja, akkor az előző biró utána tud nyulni a háttérbe. Itt pont az alényeg-hogy ne tudjon utána nyulni az, aki korrupt.
2013. márc. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te nem vagy normális, ne is haragudj!

Hogy tudna "utána nyúlni"???

Az első fok ilyenkor csak továbbítja a másodfokra az iratanyagokat, a másodfok egy teljesen másik bíróság, teljesen más bírókkal!

Amihez ne értesz, abba legalább ne szólj bele légyszíves!


Ügyvédjelölt

2013. márc. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7-es Szerintem tartsd meg magadnak a műfelháborodásodat, senki nem fogja bevenni.

Mindenki után utána lehet nyúlni,ha akarnak, és érdekükben áll. Főleg ebben a korrupt országban, mint ami ma Magyarország.


Kérdező, ezek után amit itt tapasztaltam, még úgyis kérd át az ügyedet. Én végképp ezt tenném a te helyedben.

2013. márc. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Idióta vagy.
2013. márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!