Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha a ferjem megakar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tgandi kérdése:

Mit tegyek ha a ferjem megakarja tiltani nekem h elvigyem a gyermekemet es alberletbe koltozzem vele a valas elott?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 16. 14:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%

nem tilthatja meg


ha megvan hova mennél akkor menj

2013. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%
Ver? Iszik? Bánt titeket?
2013. ápr. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%
akár veri akár bánja őket ( de nagyon remélem nem erről van szó) biztos oka van hogy menjenek most nem ez a kérdés. nem tilthatja meg ha te menni akarsz menj. pakolj össze és kész akkor menj mikor nincs otthon.
2013. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Bizony, hogy megtilthatja. A gyerek állando lakhelyének megváltoztatásához mindkét szulo beleegyezese kell. Ez "kijátszható" azzal, hogy be,ész a bíróságra es soron kívüli ideiglenes elhelyezést kérsz.
2013. ápr. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%

Add be a válókeresetet és kérd, hogy a végleges döntésig a gyerek nálad legyen ideiglenesen elhelyezve.


A kérvény beadásától jogod van a gyerekkel elköltözni.

2013. ápr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
5-ös tanácsát kövesd. Csak úgy tényleg nem lehet elvinni, hogy gondolsz egyet és mielőtt bármit tennél hivatalosan elviszed. Múltkor mikor ellopták a táskámat vártam vagy 3 órát a rendőrségen és egy ilyen apuka is befutott, hogy anyuka csak úgy elköltözött a gyerekkel. Aztán nem tudom a részleteket, mert bementek vele a szobába felvenni az adatokat, meg a részleteket, de nem küldték el, hogy ember, odamegy, ahova akar, mert nem. Amíg nincs valami papiros, addig nem viheted csak úgy el a gyereket.
2013. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
93%

Add be a válópert és az ideiglenes elhelyezést, máshogy nem megy.

Egy ismerősöm is azzal szívta meg, hogy nem tudta eldönteni váljon, ne váljon, elköltözött (a gyereket nem engedte az apja, mindkettőnek ugyanannyi joga volt hozzá, a pasi "erősebb" volt) Aztán az apa adta be a válópert, és mivel a nő otthagyta, "elhagyta" neki ítélték.

2013. ápr. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Bizony, ha engedély nelkul viszed el a gyereket, a rendőrök visszaviszik es a biróság azonnal a másik félnek helyezi el ideiglenesen a gyereket. Azután pedig nehéz ezen változtatni.....
2013. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem a te gyereked, hanem a ti gyereketek. Ha pedig papíron a férjed, milyen jogon vinnéd el? Semmi jogod hozzá.
2013. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudom pár kérdező hol él. A gyerek nem a tulajdona, az engedélye nélkül sehova nem viheti. Nem tudom, ha ezt egy férfi fordítva tette volna ki akkor is így írtátok volna, hogy nyugodtan menjen csak el.

Amíg a bírósás nem ítéli egyik félnek a gyereket, addig közös a felügyelet, amit az egyik megtehet azt a másik is.

2013. ápr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!