Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti mit tennetek ha a ferjetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek ha a ferjetek szeretoje azt mondana nektek idezem: ahogy elvedtem a ferjedet, ugy el veszem a lakasodat is! Ti hogyan reagaltatok volna?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 10:30
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy tegnapi kérdésnek a folytatása, igaz?
2013. máj. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a tegnapi kérdező tért vissza.
2013. máj. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
Azt,hogy:,,Ahogyan te elvetted a férjemet,úgy elveszem én is a szemed világát és a fogaid épségét."
2013. máj. 15. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Én megkérdezném tőle hogy Jó a használt cucc? :)
2013. máj. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnyerte a ferjedet, vigye. A lakas marad, ha csak nem a ferjede, ami mar a hazassag elott az ove volt, tehat az o kulon vagyona. Ellenkezo esetben almodjon csak a lakasrol, ...
2013. máj. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Engem érdekelne, hogy mégis milyen módon szeretné a lakásodat megkaparintani?

A férjedet viheti ha megy magától, arra nincs tulajdonjogod, de azért a lakást nem szokták megkérdezni, hogy éppen kinek a tulajdonába kíván kerülni.

2013. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
54%

Azt mondanam csak azt lehet elvenni akit engednek.

Es Isten latja bunodet majd tole kapod meg a szamlat parazna hazassagtoro.

Es sok sikert az elso sorbol fogom vegignezni amit a karma tartoat neked.

Koszonom hogy megszabaditottal engem a nem nekem valo ferfitol.

Ismered azt a tortenetet egy magyar iro irta amikor az egyik no elszereti a masik ferjet?

Aztan a szereto rajon hogy jol bevasarolt a ferjel es meg vissza panaszkodni az ex feleseghez hogy miert nem szol egy verekedo zsarnok a volt ferje?

2013. máj. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
87%
Pofánröhögtem volna.
2013. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Hogy tudná elvenni az ex lakását? Ha valaki ilyet mond, az egy barom. De egyáltalán minek olyan beszólással foglalkozni, aminek jogilag semmi alapja nincs? Egyszerűen el kell engedni a füled mellett, ilyen egyszerű. :)
2013. máj. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Mi volt a tegnapi kérdés?
2013. máj. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!