Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a láthatás mindkét szülő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a láthatás mindkét szülő jelenlétében zajlik, hogy alakult a kapcsolatotok válás után?

Figyelt kérdés
Heti 4 órát van itt és egyre idegenebbnek érzem, pedig 6hónapja ment el, nem tudom normális-e ez. Nincs különösebb düh vagy fájdalom csak az hogy úristen mit szerettem benne, ki ez az ember.
2013. máj. 24. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem már akkor kialakult ez az érzés amikor elhagyta a gyermekét...konkrétan utálom....de mivel a gyermekem érdeke megkívánja jó pofát vágok...szeretem a lányom nagyon de nagyon
2013. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Első hogy hagyhatta el a lányát ha megy láthatásra?
2013. máj. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 okoska31 ***** válasza:

heti négy óra? hát az konkrétan nagyon kevés. vagy ezen kívül is elviszi?

ezért érzed egyébként, amit.

azt nem lehet szerintem feldolgozni, hogy a gyereket elhagyta. azt még, hogy társként cserben hagyott - úgy ahogy.

a heti 4 óra, ha egyébként nem viszi el, akkor nem láthatás, hanem látogatás. a gyereknek nagyon kevés. ennél már az is jobb lenne, ha nem is látogatná. komolyan.

2013. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mikor mi szétmentünk 1 éves volt a kisfiam. Bár mi nem haragban váltunk el, egyszerűen mi sem tudtuk mit akartunk egymástól:) Elköltözése után úgy egy hónapig ő jött heti 3-4szer kb, 1-2 órára. Illetve a szülei is jöttek néha. Utána én már "odaadtam" neki, előtte az is közrejátszott, hogy pont beteg volt a fiam, illetve nem tudtuk hogy is kellene csinálni, hogy jó legyen. Utána heti kb. kétszer elvitte 3-4 órára, van hogy még beugrott máskor is, később jött az egyszer ottalvás, utána a hétvége. Ez ment 3-4 éves koráig, utána közös felügyeletben állapodtunk meg, szóval kb. annyit van nála, mint nálam.
2013. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pesten maradt, mi vidékre költöztünk haza, most még hetente jön, szombat du itt van mert van egy picibab"ánk" és egy 2 évesünk, vasárnap 4órában az apai nagymamánál van a naggyal. A pici miatt van itt, mert őt nem engedem nagyihoz, szoptatom és nem is ismerik, tehát a nagy az heti 8órát látja, ez fog leredukálódni kéthetente 8órára.
2013. máj. 24. 11:37
 6/8 A kérdező kommentje:
mi sem haraggal válunk, konkrétan a válóper után együtt mentünk kávézni, egyszerűen csak egyre nagyobb a távolság lelki és gyakorlati dolgokban is, én gyereket nevelek, ő meg barátnőzik, dolgozik, távolodik.
2013. máj. 24. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja így más, hogy nem egy helyen laktok.

Ne aggódj attól, hogy most kicsit rossza a szájízed, ha amúgy békében váltatok el. Én is éreztem. Tényleg nem tudtunk mit kezdeni egymással, hisz volt annak oka, hogy elváltunk, nehéz volt másfajta kapcsolatot kialakítani. Ő is túl volt már bőven pár nőn mikor én elkezdtem randizgatni, engem is zavart, pedig nem éreztem már semmit iránta, már a házasságunk alatt is teljesen elhidegültünk, ez is volt az egyik oka, hogy szétmentünk, mégis zavart. 5 éve váltunk el, most már belejöttünk a dologba, mondhatni baráti a kapcsolatunk. Szóval ne aggódj, csak időt kell adni a helyzetnek.

2013. máj. 24. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok úgy hagyhatta el hogy amikor megszületett kijelentette hogy ő még élni szeretne és neveljem fel egyedül....most havonta egyszer 1órára eljön.szerinted ez mi?
2013. máj. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!