Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha a volt férjem útálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a volt férjem útálja a jelenlegi páromat és a közös gyermekünknél is ezt szeretné elérni az már ellene nevelésnek számít?

Figyelt kérdés
Azt mondja, hogy szeretné ha együtt érezne vele a fia, és nem beszélne a páromról ha vele van, sőt néha elég csúnya jelzőkkel is illette őt, amit a fiam mondott vissza nekem. Az lenne a kérdésem, hogy hol kezdődik az egymás ellen nevelés és mit lehet tenni.
2013. jún. 6. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez még nem az. Nyilván nem esik neki jól, hogy a fia azt meséli, hogy más férfival hétköznap milyen jókat játszik. Neked sem esne jól fordított helyzetben.

Szerintem ha téged szidna lenne az.

2013. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Ez igaz, de a fiamat elbizonytalanítja és ez ilyenkor látszik rajta, tehát érzelmileg megviseli. Sztem ez elég gáz egy szülő részéről.
2013. jún. 6. 18:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg a fiadnak, hogy ne meséljen a férfiről, szerintem ez nem nagy kérés és egy gyerek is megérti. Majd az idő elrendezi, csak meg kell szoknia.
2013. jún. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%
Már ne haragudjatok de miért a fiú ne meséljen dolgokat. Az miért nem merül fel senkiben, hogy felnőtt ember nem tud kulturáltan viselkedni? Elváltak. Ennyi. Miért a gyereken csattan az a bizonyos ostor? Undorító ahogy néhány ember válás után kifordul önmagából és a gyereket akarja felhasználni az Ő sérelmére.
2013. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3-as.

Persze, majd a gyereknek meg lesz szabva, hogy mit mesélhet el apunak és mit nem, azért, mert apu kretén, és nem fogadja el anyu új párját.


Szerintem apukának kellene felnőtt ember módjára viselkednie, és nem sz*roznia a volt feleség új párját.

2013. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát, igen. Ez a baj. A kisfiam 7 éves, még nem tud szelektálni, hogy mit mondjon, mit ne. A párommal amúgy remekül kijön, csak akkor ingadozik a dolog ha az apja felé kell neki toleránsnak lenni. Sztem nem mer felszabadult lenni, mert az fájna az apjának, legalábbis úgy tűnik, hogy ezt érte el nála és valószínűleg ezt is szerette volna. Tudjátok: ha Én gyomorult vagyok, legyen Ő is az. Ezzel csak az a baj, hogy a saját gyereke...
2013. jún. 6. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!