Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után új élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után új élet?

Figyelt kérdés

2 hete mondták ki a férjemmel a válásunkat. Tudom, hogy még friss a dolog, de most úgy érzem nem lennék képes másik kapcsolatba beleugrani. Szóval semmi komoly. A válást én adtam be, elhidegültünk egymástól. Nektek mi erről a véleményetek?

Ami még fontos lehet, van egy 4éves kisfiam!


2013. júl. 2. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem is kell beleugranod semmibe. Az a legfontosabb, hogy kialakítsd a kisfiaddal közös, új életeteket. Aztán ha jön egy pasi a képbe, jön, ha nem, akkor majd jön később ;-)
2013. júl. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Már ne haragudj, de már elvált vagy és van egy 4 éves kisfiad.


Még ha akarnál se tudnál csak úgy beleugrani egy kapcsolatba :) sok pasit elijeszt magától ez a két dolog. (megjegyzem jogosan)

2013. júl. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Hasonló cipőben járok 38 évesen (ami nőbe már nem számít ideális kornak): 1 éve váltunk (de még egy házban lakunk, baráti a viszony, ráadásul kollégák vagyunk és én a felettese is vagyok), most 3 éves a gyerekünk.

Vettem egy lakást, jövő hónapban költözök át a kisfiunkkal.

Én sem vágyom új kapcsolatra, csak arra, hogy a gyerekkel kiépítsem az új életünket és apukának is jusson annyi belőle, ami a gyerekünk lelki igényeit kielégíti.

Barátságban, csenben, halkan váltunk el. Sokat beszélgetünk a mai napig és tegnap éppen ez volt a téma: ő úgy gondolja, hogy szívesen megismerkedne egy fiatalabb lánnyal és akár egy új házasságban is benne lenne.

Én el sem tudom képzelni (még), hogy bárki jöhetne. Nem vagyok kész rá, nem szeretnék még ismerkedni, nekem idő kell, míg a lelkem igazodik a változáshoz.


Szerintem a legtöbb embernek kell egy kis "regenerálódási idő" válás - szakítás - gyász után, amíg áttudja gondolni- megérteni a tapasztaltakat, és megújult, tiszta fejjel és szívvel nyitottá tud válni az új impulzusokra.

2013. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kell egy kis idő, aztán te is érezni fogod, hogy itt az idő az új kapcsolatra.

Amúgy ne temesd magad, én két gyerekkel 40 felett is találtam valakit, nem reménytelen...

2013. júl. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valóban ne temesd magad. A párom is negyven volt, amikor megtalálta élete nagy szerelmét. Tizennégy éve egyforma intenzitással imádjuk egymást. :D
2013. júl. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!