Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált vagyok már 8. éve,3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált vagyok már 8. éve,3 hónapra külföldre mennék dolgozni, van egy 13 éves fiam, az anyukám velünk lakik, ő lesz vele, amíg én kint dolgozom. Elveheti-e tőlem az apja, aki minimálbéren él? Tartják rendesen a kapcsolatot.

Figyelt kérdés
Egyébként itthon is mindig úgy dolgoztam, hogy anyukám kellett segítsen a gyermeknél.

2013. júl. 11. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a gyámüggyel kéne ezt megbeszélni, de nem okozhatna ez problémát, ha a volt férjed egy normális ember.

gondot akkor okozna, ha a fiadat is magaddal akarod vinni, mert ahhoz kell az apa beleegyezése is.

2013. júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Inkább az a kérdés, miért NE lehetne vele addig az apja, amíg te kint élsz? Van valami különösebb oka? Messze él esetleg tőletek?
2013. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha felmerült benned a kérdés, hogy az exed elveheti, akkor beszélj a gyámüggyel. Vázold, hogy eddig, hogy volt, miért kell külföldre menni. Ha eddig nem volt gond, nem fog a gyámügy problémázni.

Ha viszont jó az apukával a kapcsolatod, akkor igazán segíthetne, és édesanyádnak kevesebb gondja lenne.


Az hogy egy egyedülálló anya segítséget kér és kap a nagyiktól, nem baj, a nem egyedülállók is megteszik, ha tehetik, ettől család a család. Szóval ezt ne hidd problémának.

2013. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk volt hasonló kérdés, a gyámügy azt válaszolta, hogy ilyen esetben az apa indíthat pert az elhelyezés megváltoztatására, hiszen az apa ilyen esetben előbbre való, mint a nagymama. Én is azt mondom, hogy beszéld meg az apával, hiszen nem több évre mennél ki. Ha rendesen tartják a kapcsolatot, akkor biztosan szívesen vigyázna rá, persze a gyerektartást nem kéne fizetnie. Az apát megkerülve, titkolózva, semmiképp ne intézd, mert akkor sztem Te jársz rosszabbul.
2013. júl. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!