Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen esélyeim vannak? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélyeim vannak? A többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Az lenne a problémám, hogy váláson gondolkozom már nagyon régóta és van egy 15 éves fiunk. Nekem nincs jövedelmem, a férjemnek viszont van, de Ő iszik, és igazán sosem vett részt a gyermeknevelésben. A fiam velem akar maradni, de attól tartok, hogy mivel nincs állásom, ezért az apjának fogják odaítélni. Neki van munkája, de mint említettem egyre többet iszik, velem egyáltalán nem, és a fiával is csak alig beszél. Mennyi esélyt láttok? Előre is köszönöm a segítségeteket!



2013. júl. 31. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

15 éves gyerektől már megkérdezik, hogy hol akar élni, és nagy valószínűséggel azt is ítéli meg a bíróág.

De miből fogtok élni, ha nincs jövedelmed?

2013. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
minden körülményt megfognak vizsgálni ez tény....ekkora gyermeknél már simán megkérdezik kivel szeretne élni...keress minnél hamarabb munkát és hidd el minden rendben lesz
2013. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs jövedelmed, akkor veszélyes vállalkozás ... a gyerektartás amit megítélnek nem sokra lesz elég ... építsd fel a jövődet mielőtt válnál
2013. júl. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

Természetesen folyamatosan munkát keresek, de hivatalos bejelentett állásom az sajnos nincs.

viszont az semmit számít, hogy a férjem iszik? illetve ha elvinné a fiamat, akkor lényegében a nagyszülők nevelnék?? az apja nem törődik a gyerekkel már hosszú ideje...illetve van egy nagyobb gyermekem, aki szintén velünk él, és neki is van keresete, de az sem bejelentett,ő is mindenbe besegít amibe csak tud...mindezek a dolgok semmin sem változtatnak? a gyerek apja a múltban is elhanyagolható mennyiségben vett részt a nevelésben, anno az beiskolázással is én követtem el, jártam utána mindennek, hogy sikerüljön egy nagyon jó helyre bejutnia...szóval az erkölcsi dolgok az én javamra billentik, meg főképp az, hogy a fiam velem akar maradni...

2013. júl. 31. 18:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha veled akar maradni nem fogják az apának ítélni.

De a fekete munkával nem tudsz semmit kezdeni, azt nem mondhatod a bíróságon, hogy van jövedelmem de adód csalók így is vegyék figyelembe.

Az meg, hogy te beiskoláztad erre meg az apa azt fogja mondani, hogy ő meg dupla műszakba dolgozott érte, hogy teljen rá, egy keresetből.

Szerintem úgyis a gyerek kérése fog teljesülni.

2013. júl. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!