Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek tényleg gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tényleg gáz, hogyha a 11 éves lányomat időnként telefonon felhívom, ha az apjával van?

Figyelt kérdés
4 éves kora óta külön élünk, a kislányomat én nevelem. Szerencsére jó a kapcsolata az apjával, gyermektartást is rendesen fizet, épp ezért nem értem a kérését. Múlt csütörtökön utaztak le a Balatonra 2 hétig nála nyaral. Én hagyom pihenni, minden másnap(!) este hívom csak, szerintem ez nem sok. Volt férjem szerint "ráülök a gyerekre" és nem hagyom pihenni. Szerintetek? Aki hasonló helyzetben van mint én, milyen gyakran telefonál a gyerekének?
2013. aug. 7. 17:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Kétnaponta nem kellene, elég hetente egyszer.
2013. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az az igazság, az apja azt szeretné, ha egyáltalán nem hívnám...
2013. aug. 7. 17:55
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is ennyi idős az egyik, elmentek a Balcsira, ha nem is minden nap, de másnaponta ők felhívtak, hogy minden oké. Nem kikérdezni akartam, csak beszélgettünk, hogy minden rendben, meg különben is ők hívtak, amikor nekik jó volt. Én nem látom rátelepedésnek, persze ha nincs úgy, hogy minden 2. nap kötelező 1 óra bájcsevej anyuval 8 és 9 között, így nem tudnak sehová menni abban az időben.
2013. aug. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
66%
Teljesen normális, ha kétnaponta felhívod pláne akkor, ha a kislányod is örül neki.
2013. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

"az apja azt szeretné, ha egyáltalán nem hívnám..."


Na ez viszont nem tetszene. Mégpedig azért nem, mert nálunk az van, hogy amikor apuci beszélni óhajt a csemetéivel, akkor én is igyekszem, hogy minél előbb lehetővé tegyem (telefon, skype).

Amúgy meg az anyjuk vagyok, az aki felelős értük, azért az nem úgy van, hogy elpasszolom őket és egy hétig sem hallok felőlük. Mint ahogy az sincs, hogy apuka hazahozza és ő ne beszélhetne bármikor a gyerekeivel.


3. vagyok

2013. aug. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy is csak max 5 perc vagy még annyi sem rövid élménybeszámoló, a mobilja meg úgyis nála van, oda mennek, ahová akarnak, ha meg nem veszi fel, hívom később, ha akkor sem, akkor a lányom hív.
2013. aug. 7. 18:00
 7/19 A kérdező kommentje:
Ez a 3.-nak ment :-)
2013. aug. 7. 18:00
 8/19 anonim ***** válasza:
33%

A férjednek nagyon igaza van: hagyd egy kicsit békén a lányodat, élvezze csak az apjával töltött ideje minden percét. nagy szüksége lesz a normális apa-kapcsolatra, ne tedd tönkre holmi buta féltékenykedéssel! Hagyj több levegőt a lányod körül (az akkora is igaz, amikor nálad van).


Én soha nem telefonálok a gyereknek, amig az apjával van. Ha bármi gáz van, akkor az apja szól, vagy ha a gyereknek hiányzom, akkor ő felhív, de én nem zaklatom. Ez az ő idejük, nem az enyém.


Ha folyton zaklatod a gyereket, az olyan, mintha folyton ellenőriznéd, hogy mit csinál az apjával. Semmi közöd hozzá, azt tudod, ugye? Az a kettejük dolga. ne túrj bele olyan kapcsolatba, ahol semmi keresnivalód nincsen.

2013. aug. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Akkor szerintem apuka kissé túlreagálja.


Szerencsére még ebből nálunk nem volt gond.

2013. aug. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%

8: Ezzel azért nem értek egyet, mert én sem mondom azt az apjuknak amikor nálam vannak a gyerekek, hogy ez az én időm, ne zavarjon bele, ne telefonálgasson. Amikor két éve külföldön voltam a gyerekekkel, MINDEN NAP este felhívott, hogy hogy érezték magukat, rendben vagyunk, nem történt semmi. Még sem mondtam, hogy ne zaklasson, örültem, ha a gyerekek elmesélték pár percben az élményeiket.

11 éves nem 17, ebben a korban azt látom, hogy igénylik még azt, hogy "elmesélem anyának/apának", rendszeresebb kapcsolattartást szeretnének mint egy magának való tini.

2013. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!