Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ti NŐK! Mit tartotok súlyosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti NŐK! Mit tartotok súlyosabbnak, ha kiderül a párotok örömlányhoz jár időnként vagy, ha szeretőt tart?

Figyelt kérdés

2013. aug. 20. 08:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nincsen a kettő között különbség. Mindkét esetben az ajtón kívül találnád magad, egy szempillantás alatt.
2013. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
95%
Ha hazudik.
2013. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
95%
Egyforma ez a kettő az én szememben.
2013. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
64%
Ha szeretot tart. Az oromlanyert nem lennek annyira merges,ha nem utolag tudnam meg. De mindenkepp megbeszelnem vele,miert akar odamenni,mi az amit itthon nem kap meg.
2013. aug. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az örömlány súlyosabb. Ki tudja milyen betegséget ad át neki, aztán nekem?
2013. aug. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
80%

Mind a kettő válást jelentene.


De az én szememben az örömlány rosszabb.

1. Fizet érte. Nem keveset. A közös kasszából...

2. Nagyobb eséllyel hoz haza valami nemi betegséget, ami persze mindig a nőre nézve rosszabb. Jó kis rák kialakulhat tőle az évek során... Aljasság és akkora igénytelenség.

3. Ha már megcsal, akkor vegye a fáradtságot, hogy felszed egy normális nőt. Megcsalni képes, de közben akkora nulla, hogy fizetnie kell a szexért... Nagyobb csalódás, mint ha felszedne valami kis nőt.


De mondom, egyik sem megbocsátható számomra. Csak annyi, hogy aki prostihoz megy, az férfiként nagy nulla a szememben, míg ha megtetszik neki egy lány, akár beleszeret, azt azért könnyebben feldolgoznám miután elhagytam.

2013. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%
kukába vele bármelyikhez megy is
2013. aug. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

1. válaszoló kösz,hogy megelőlegezted a bizalmat,de 40 éves nő vagyok.:(


Egyszerűen,egy mai kérdést feltevő kapcsán eszembe jutott ez a kérdés.

2013. aug. 20. 09:18
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Talán a szerető annyiból rosszabb, hogy ott már érzelmi kötődés is van. (Gondolom egy prostihoz nem azért megy, mert beleszeretett...). Mindkettő megbocsájthatatlan, viszont nem ez volt a kérdés. :)
2013. aug. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
78%
Mindkettő ugyan olyan súlyos, de főleg a szerető, mert az sokszor tudja is, hogy nem csak az övé a pasi. Egyébként meg sok nő retkesebb mint az örömlányok, gerinctelenebb...
2013. aug. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!