Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltam 3.5 éve de akkor nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baloghné Zsuzsa kérdése:

Elváltam 3.5 éve de akkor nem kértem vagyonmegosztást mert mind a két gyerek a házban élt. Most az egyik velem és a másik külföldön. Kérem a részem de az ex sem hitel segítségével sem kápé nem akar fizetni. A bíróság mit fog tenni ez ügyben?

Figyelt kérdés
Van 1.3 mill hitel még a házon. 6.5 mill ér én 2 milliót kérek,

2013. aug. 20. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

3,5evig o fizette, plusz meg van rajta hitel.

Hat 2milliot nem hiszem hogy kapni fogsz.

2013. aug. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Hogy mennyit kapsz azt itt senki nem fogja tudni megmondani. Legfeljebb találgatnak, okoskodnak mint az első író.

Adj be egy vagyonmegosztási kérelmet a bíróság felé, és a bíró eldönti, hogy mennyi jár neked a tényeket nézve.

2013. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg valalaki megosztja a tapasztalatait ...
2013. aug. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%

Menj bíróságra ez nagyon sok minden befolyásol.

Különben meg ha közös a ház közösen kell a maradék hitelt is fizetni.

Lakáshasználati díjat is kérhetnél ha használja a tulajdon részedet.

2013. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 JulesM111 ***** válasza:
13%

Halihó Pénzéhes Kérdező,


Elsősorban milyen a tulajdonjog aránya? Ki él az ingatlanban? Elsősorban ezeket kellene tudni, hogy egyértelműen el tudjunk küldeni a fenébe a kérelmeddel együtt.

Mi az, hogy 3.5 fél éve ezt nem rendeztétek le? A bíróság is úgy kivág, hogy öröm nézni, vagyis dehogy, ügyvédek kapnak utánatok, majd tök mindegy melyikőtök nyer, el kell, hogy adjátok a pecót, és marad 1-1 mill a kezetekben...

2013. aug. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem pénz éhes vagyok ha ez érdekel valakit. A családi ház minimum 6.5 milliót ér ez csak ház értéke. Az ingóságról nem is beszélek.szeptember 2-n adom be a vagyon megosztást. Majd megírom mik a tapasztalataim.Csak arra lettem volna kíváncsi kinek milyen tapasztalatai vannak.Mire készüljek fel...
2013. aug. 21. 20:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért hajtanák el, attól még az ő tulajdona marad.

Az albérlő sem lesz tulajdonos azért mert használ egy lakást 3.5 évig.

2013. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!