Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi ez az új divat, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az új divat, hogy váláskor a férfi azt mondja ő nem akarta a gyereket csak a felesége kényszerítette rá?

Figyelt kérdés

A közelmúltban 3 baráti házaspár vált el vagy válik éppen. Az apukák ezzel a szöveggel akarnak kibújni a gyt-fizetés meg a gyerekkel való foglalkozás alól. Kívülállóként talán hihető is, de mi mellettük voltunk a gyerektervezéskor is, akkor egyáltalán nem mondták hogy nem akarják.

Sőt, a férjem panaszkodott is párszor hogy teljesen bezsongtak meg elment az eszük, úgy viselkednek mint a nők.


Akkor most hogy van képük ezt mondani?


2013. aug. 22. 10:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom divat e vagy sem, de gusztustalannak gusztustalan.
2013. aug. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
47%

Én nem is akartam, védekeztünk, Gumi + gyógyszer !

Mégis jött.

Nem szerettem volna megtartani, de nem az én hasamban volt, a véleményem nem számított.

Most fizetek, nem keveset. Sokat ! Gyakorlatilag erre megy el minden pénzem.

Innen is kösz szépen Juli !

2013. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem is mindig igaz, de nagyon sokszor igen. A nők közül sok megőrül a gyerekért, és akkor is akarja, ha a férje nem.

Vagy ettől várja, hogy a házasságuk problémái megoldódjanak.

2013. aug. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert valami indokot mondani kell, és így elég jól bosszút lehet állni a volt feleségen.
2013. aug. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
55%
Férjek addig akarják, ameddig meg nem születnek, utána már nem akkorra buli. Viszont ha tényleg nem akarnak, akkor húzzanak gumit!
2013. aug. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
42%

1. Sajnos sokszor van benne valami. Ha nem is "kényszerítés", de sokszor a nő már eléggé nyaggatja a férfit a gyerek-dologgal. Több ilyenről tudok. Olyanról is, aki "véletlenül" teherbe esik - de persze ez azért kevesebb, szerencsére.

2. Mindentől függetlenül szörnyű ilyet mondani, de hála Istennek azért szerintem ez nem "divat", és nem olyan általános.

2013. aug. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
10%
EZ csak privát vélemény, de szerintem ha egy férfi annyira nem akar gyereket, csak a nő "kicselezi" akkor már az elején lelép, nem vár éveket éveket a válással. Egyébként én nem tartom kizártnak hogy ez inkább az ügyvédjük által kitalált kifogás. Bár ahogy írod "akarnak kibújni a gyt-fizetés meg a gyerekkel való foglalkozás alól". Ha még csak foglalkozni sem akarnak a saját gyerekükkel, akkor nem lehet, hogy tényleg nem akarták? Mert normális szülő nem tartja tehernek, hogy láthassa a gyerekét, vagy megvegye neki a szükséges dolgokat.
2013. aug. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Én is hallottam ilyen történeteket, de az adott esetekben teljesen biztos, hogy a férfiak is akarták a gyereket. Vagy legalábbis azt mondták a nőnek, hogy akarják. Egyik gyerek sem "védekezés mellett" fogant, tudatosan készültek a gyerekvállalásra.
2013. aug. 22. 11:02
 9/22 A kérdező kommentje:

2-es: dupla védekezés mellett elég nehéz teherbe esni. Ha ilyen termékeny vagy, javaslom a férfi tablettát vagy ha egyáltalán nem akarsz gyereket, az elköttetést.

Miért megy rá minden pénzed? Egy gyerekre max 25% a gyerektartás, nem?

2013. aug. 22. 11:04
 10/22 A kérdező kommentje:
Nem a gyerekkel nem akarnak lenni, hanem nem akarják vinni iskolába, edzésre, nem mennek táppénzre stb. A közös program rendben, de ha valami baj van, akkor anyáé a gyerek mert a férfi nem is akarta.
2013. aug. 22. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!