Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Költözzek, ne költözzek? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek, ne költözzek? Van egy közös gyerekünk. Bővebben lent. Kicsit hosszú, bocs, és ezer köszi ha elolvasod!

Figyelt kérdés

A párommal 3 éve vagyunk együtt.A kislányunk hamarosan egy éves lesz.Nagyon megromlott a kapcsolatunk,mindenbe belekölt,egyszerűen semmit nem lehet vele megbeszélni,nem segít semmit sem itthon.A gyerekkel csak akkor foglalkozik,ha társaságban vagyunk,és meg akarja mutatni hogy ő a tökéletes apuka,egyébként itthon nagy ívben tesz rá. Volt olyan is amikor azt mondta hogy csináljak valamit a gyerekkel mert kivágja az ablakon ha tovább ordít..(apás volt,de nem foglalkozott az apja vele,ezért sírt).Azt gondolja hogy egész nap a gép előtt ülök..pedig csak a lányunkkal foglalkozom nap közben. általában a háztartás rendben van,nincs nagy kupi sem,max a gyerekjátékok vannak kicsit szét,de ez normális egy éppen csak botorkáló gyerkőcnél.

Az ő házában lakunk,amit a szülei fizetnek,így mindenképp nekem kell elmennem a gyerekkel. A jövedelmem sajnos nem elég,hogy külön költözzünk,mert az én nevemen van egy hitel,így meg vagyok lőve,de érzem hogy nem vagyok boldog mellette.

Nem tudom mit csináljak,ez az állapot tarthatatlan már :(


Tudom,hamarabb kellett volna gondolkozzak,de nem akartam elvetetni a gyereket,és egy pillanatig sem bánom hogy ő lett nekünk.. de már az idegeim kezdik felmondani a szolgálatot.


Vele mindent megpróbáltam,kedves voltam,nem hanyagoltam el,de mégsem jó neki soha semmi..


Mit csinálhatnék?



2013. szept. 2. 14:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%

1.Csak remélni tudom,hogy nem valami közös üggyel kapcsolatos hitel van a te neveden!Ha mégis,akkor jó bolond voltál.

2.Jól tetted,hogy nem vetetted el a kicsit.

3.Költözz el,bárhova,ahova tudsz..

4.Szedd össze magad és legyél független,önálló anyuka!


Nehéz lesz.Lehet,hogy beletelik 3-4 évbe is,de sikerülni fog,higyj benne!

Hajrá-hajrá!


És ígérj meg valamit,amit ezen az oldalon ritkán tartanak be:írj majd,hogy mi volt,jó?Köszi!

2013. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
83%
Leülnék vele és megpróbálnám vele ezt megbeszélni, elmondani ezeket amiket itt leírtál és ha ez sem megy akkor marad a költözés hogyha megtudod oldani.
2013. szept. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
85%
Én is azt mondanám h menj... Ha fontosak vagytok neki akkor keres és akkor talán összeszedi magát és rájön h fontosak vagytok neki ha nem keres titeket, akkor tudni fogod h már vége. Egy pasi akkor jön rá h fontos neki vki ha már nincs vele... De én mennék és lehet h nehéz lesz, de most így jó neked? Boldog vagy?
2013. szept. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

Próbáltam már vele beszélni,semmi sem változott.. :(

Az a baj,hogy már én sem érzem a késztetést hogy tegyek értünk.. már elég volt..

Persze,ha változik valami,szólni fogok :)

Köszönöm a válaszokat!

2013. szept. 2. 15:00
 5/31 anonim ***** válasza:
57%

Vagy maradsz és tűrsz tovább, mert nem úgy tűnik, hogy bármi változóban van, vagy pedig elköltözöl a bizonytalanba. 1 éves kicsivel ez elég nehézkes, hacsak a szüleid nem fogadnak be.

Vissza is mehetsz dolgozni, a kicsi megy bölcsibe és úgy talán ki tudod fizetni az albérletet és a megélhetést. Egyéb lehetőséget nem nagyon látok.

2013. szept. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Szüleimhez semmiképp nem tudnék menni,egy szobás lakásban élnek tőlünk kb 200 km-re.

Talán el tudnék helyezkedni,de ugyanott lennék,mert felénk fizetős bölcsik vannak,és kb ugyanannyiból kellene gazdálkodnom mintha otthon volnék és a gyedet kapnám.

2013. szept. 2. 15:03
 7/31 anonim ***** válasza:
76%

Munkahelyedre vissza tudsz menni? Bölcsi van?


Keress valami olcsó albérletet, kettőtöknek egyenlőre elég egy minigarzon.


Én mennék a helyedben.

2013. szept. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim válasza:
82%
És még a gyerektartást is vedd figyelembe hogy az is pluszpénz.
2013. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
51%
Azt tanácsolom lépj le valahogy, én 10 éve vagyok ugyanebben a helyzetben és mostanra jutottam el addig, hogy lépni merjek, ne várj!!!!!! Kutyából nem lesz szalonna, ezt én már megtanultam. Nagyon nehéz lesz, de meglepődsz mennyien állnak melléd, hogy segítsenek.
2013. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
A gyerekkel csak ugy nem mehetsz el a masik fel beleegyezese nelkul, azt ne felejtsd el....
2013. szept. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!