Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyáva vagyok kilépni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyáva vagyok kilépni egy boldogtalan házasságból, akinek sikerül ezt megtennie hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

A legjobban attól félek, hogy bele betegszek, amellett, hogy el fog menni mellettem az élet boldogtalanul. Azok az ismerőseim, akik ugyan ebben a cipőben jártak, azok depressziósak besavanyodott megkeseredett emberek lettel, a szemük HALOTT. Sokuk rákos és autoimmun beteg lett.


A legnagyobb problémám az, hogy van 3 közös gyerekünk és nincs semmilyen szakmai végzettségem, egyetemem se főiskolám, elbukom az egzisztenciámat! (tudom képmutató táradalomban élünk)


2013. szept. 17. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kiléptem. Nem olyan bonyolult ez. Két gyermekkel maradtam egyedül, de mindig is erősnek tartottam magam, aki képes az önálló életre. Olyan nő vagyok, aki nem másoktól vár megoldásokat. Mindig tudtam a gyermekeimről gondoskodni.

Voltak nagyon nehéz idők is természetesen, de mindig túljutottunk rajta.

Boldog vagyok, hogy akkor léptem. Azóta újra házasodtam, most tudtam meg milyen egy igazi házasság.


Tehát ha boldog akarsz lenni lépj.

Ha az egzisztenciádat akarod megőrizni maradj!

2013. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak a társadalom a képmutató.


Elhatározás kell, semmi más. Nálad ez nincs meg. Ha a férjeddel maradsz, gondolj arra hogy valamiért mégiscsak hozzámentél, szeretted, vállaltál vele 3 gyereket, szóval biztos van benne valami ami legalább elviselhetővé teszi az együtt élést.


Ha nagyon lépni akarsz, kezdj el tanulni, szerezz szakmát vagy diplomát és akkor el fogod tudni tartani magad.

2013. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerősöm három gyerekkel vált el, csak egy szakmája és egy érettségije volt, se diploma, se gazdag szülők, senki nem támogatta. A saját szülei konkrétan kiutálták emiatt. Viszont azóta megtalálta az igazit és boldogan élnek. A te döntésed, hogy a biztonságod vagy a boldogságod a fontosabb. És legyünk őszintén: a rossz házasságba ugyanúgy bele lehet betegedni mint a válásba.
2013. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van hova menned? Ha igen, könnyebb. Tanulni még tanulhatsz. Munkát igen nehezen fogsz találni, de sikerülhet és feljebb juthatsz!
2013. szept. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Még ha tele is irod az egesz GYK-at akkor sem leszel boldog, ha nem teszed magad rendbe!


A mostani ferjedtol fuggetlenul vagy boldogtalan.

A sikerert neked is meindenki masnak meg kell dolgozni!!!

2013. szept. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!