Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tegnap döntötték el a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap döntötték el a szüleim hogy elvállnak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az apám minden kicsi dolgon nagyon nagyon ideges lessz pl tegnap cipőt megyünk venni... aztán mondja akkor a bátyámnak: Az emberek nagy része sportcipőben jár. Erre a bátyám: Nem egyáltalán nem. És erre olyan ideges lett hogy pl egész idő alatt a boltban káromkodott aztán nemis vettünk cipőt. Aztán hazamentünk.
2013. szept. 22. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te semmit. Túléled, és törekszel arra, hogy mindkét szülödet ugyan annyit lásd, és szeresd.


Kérd öket, hogy ha már nem tudnak együtt élni, nem szeretik egymást akkor legyenek barátok vagy legalább jó ismerösök, így neked is több esélyed van egy normális életre.


Veszekedni had veszekedjenek, ez addig tart míg szétválnak. Csak hagyák, hogy mindkettöjüket szerethesd és láthasd.


Ha vége a válásnak apukáddal is sokkal jobban ki fogsz jönni, apukád sem lesz ilyen ideges.

2013. szept. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mégis mit akarnál csinálni? Ha ők válni akarnak, annak oka van és jobb lesz így mindenkinek.
2013. szept. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki.Én is azt tettem,amikor a szüleim váltak,sokkal nyugalmasabb azòta az èletem.Nem kell minden nap ordibálást hallgatni.
2013. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

12 éves vagyok a bátyám 17 a nővérem 21

De amúgy olyan idegesítő direkt olyan hangosan TV zik még este 11:30 kor is hogy nemis lehet aludni. Amúgy az a baja hogy ő mond valamit mindegy teljesen miaz még akkor is ha totál baromság akkor ha valaki aztmondja rá hogy nem akkor rohadt ideges mintha mindent jól tudna mert ő valami tökéletes.

2013. szept. 23. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!