Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Férfi társaim! Ti elválnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi társaim! Ti elválnátok ha ti párotok folyamatosan megcsalna, hazudna, és nem volna veletek őszinte?

Figyelt kérdés
És még szeretitek és nagyon mély érzés volna

2013. nov. 19. 21:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%
ha megcsalna,képes lennék megis ölni.
2013. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%
Egyértelműen igen!
2013. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Ha a józan eszedre hallgatsz,akkor igen.

A fájdalom nem biztos,hogy ennyit megér.

Vannak rendes nők is,akik megbecsülnének.

2013. nov. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy egy normális kapcsolatban magadat is legalább annyira kell szeretni, mint a párod. (És persze fordítva, a párodat legalább annyira, mint magadat.) Neked saját magad kellene megtanulni szeretni, a párodnak meg téged.

Szerintem amit érzel, az nem szeretet, hanem függés.

Egy nő

2013. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda kérdés...még szép!

Jobb minél hamarabb túlesni rajta, mielőtt még több fájdalmat okozna a kapcsolat.

2013. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha 100%-osan mindent, de mindent megtettél azért, hogy boldoggá tedd, ha soha nem hazudtál neki, ha nem csaptad még soha be, ha maradéktalanul a te oldalad rendben volt, és úgy csalt meg-akkor igen. Ellenkező esetben: nem.
2013. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
91%
2013. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát én is voltam ebben a cipőben,de én megundorodtam tőle,egyedül a gyerekem tartott életben,na meg ezt az elcseszett kapcsolatot.Ha van gyerek,akkor most lépj valamerre,mert súlyosan rá mehet az idegrendszeredre!Figyelj!Életből csak egy van,nőből van a több!A többi rajtad áll,hogy melyik úton mész tovább!Próbáltam én is megmenteni,de egyre jobban bevadult!Szerintem hagyd ott!Csak a megcsalás az nem bűn,ha válásra kerül a dolog,az a bűn,ha te le k@rvázod!

Csak nyugi semmi para!

2013. nov. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Már ha először megcsalna akkor is, nemhogy folyamatosan.
2013. nov. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Miket próbáltál eddig megoldásként?
2013. nov. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!