Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Melyik per kerülne nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik per kerülne nekem többe a gyerektartás megítélésénél, a polgári per ha nem fizet, vagy ha rögtön a gyámhatóságon indítom el az egész procedúrát és így lesz per, ügyvéd előtt kötött megállapodás nélkül?

Figyelt kérdés
Az exem nem vette a nevére közös gyermekünket mert azt hitte így nem kell utána fizetnie, mára már tudja hogy nem ússza meg de azt akarja hogy ügyvédnél írjunk egy megállapodást a gyerektartásról hogy ne legyen per,viszont valószínű hogy nem fog fizetni ha nem kényszeríti rá a jog.Élettársi kapcsolatban voltunk.

2013. nov. 28. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én bemennék a gyámhivatalhoz. Elméletileg ott DNS-t is csináltatnak ha az pozitív, onnantól fizetnie kell. NA azt, hogy az után ez, hogyan zajlik azt ott megmondják.
2013. nov. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy a gyámhatósághoz fordulnék és tőlük kérnék tanácsot. Pont tegnap hallottam egy történetet, ott az apa el sem ismerte az apaságot, majd a nő szerzett mintával apaságit csináltatott saját pénzén. És csak legvégső soron fordult a gyámhatósághoz, mert az apa így sem akart fizetni. Ott pedig elindították az apaság megállapítására irányuló pert (mert nem ért semmit a lopott anyagból) illetve felvilágosították mit hogyan kell intézni. Szerintem jobban jársz, ha tőlük hallasz biztosat, mint itt bizonytalant!
2013. nov. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először az apaságit kell elintézni peres úton. Utána jön a gyerektartás megállapítása, szintén peres úton.

A gyámügyön meg tudják mondani, hogyan.

2013. nov. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Megkérdezhetem,hogy mikor teherbe estél ö akarta a babát megtartni vagy sem???
2013. nov. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!