Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan változott az életetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változott az életetek 2 gyerekkel válás után? Gyerekek hogy viselték akkor és most? Új kapcsolatok hogy alakultak, mikor?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 00:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a szüleim esetét tudnám röviden leírni.

Kb 17 év után váltak el, mert apum talált magának egy másik nőt. Anyum amíg apu velünk volt nem dolgozott, hanem minket nevelt és a háztartást vezette. Válás után elég nehezen kapott munkát, mivel 10 évig otthon volt velünk. Én akkor kezdtem belépni a kamasz korba, hét én nagyon rosszul viseltem, sajno elég sokáig nem jöttem ki anyum élettársával sem. Persze ez mára mármegváltozott, mert nagyon jóban vagyunk. A hugom még kisebb volt, mivel majdnem 5 év van köztünk, szóval kb. 6 éves volt és mivel ennyire fiatal volt sokkal jobban viselte, mint én. Anyumnak is hamar lett párkapcsolata, azóta is együtt vannak, ennek már több, mint 10 éve és apumnak is azóta az az élettársa van, akivel megcsalta anyukámat.

2014. jan. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én szüleim majdnem elváltak, amikor 15-16 voltam. Féltem a változástól, ugyanakkor nagyon jót tett volna mindenkinek, ha elválnak az útjaik, mert így, hogy együtt maradtak, tök depressziósak és az egész család utálja egymást.
2014. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk a férjemnek volt egy párhuzamos kapcsolata a 2.terhességemmel egy időben,őt választotta,azóta is együtt vannak,a kicsit már anyámék városában szültem.A gyerekek nagyon kicsik, majdnem 3 és 1 évesek,rugalmasak,nem viselte meg őket,kicsinek a hétvégi apuka a természetes,a nagy meg imádja,neki is így a természetes,nyíltan beszélek vele h ki hol kivel él,nagyszülőknél élünk.Én is találtam vkit,nehéz év volt de sokat tanultam belőle,a házasságról,magamról,az erőmről,sokat változtam,előnyömre,nem bántam meg! Ha ez nem történik,egy hazugságban élnék és nem ismerném ezt a férfit.Érte megérte:-)
2014. jan. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyereket nem viselte meg igazán,(bár nekem 1 van),válás után 2 hónappal megismerkedtem az új párommal,azóta is együtt vagyunk.Fiam imádja őt.
2014. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!