Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek tegnap a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek tegnap a szüleim eléggé össze vesztek miattam?

Figyelt kérdés

Épp a tv-t néztük és akkor anyám elkezdte mondani hogy tanulnom kéne a szóbelire meg a versenyekre amikre suliból elküldenek.Mondta hogy jó majd egyszer fogok. De o csak mondta mondta és apám azt mondta nyugi úgyis mindig megtanulja meg ilyenek. Elkezdett anyám azon veszekedni h o ne szóljon bele mert h minden sulis dolgomat o intézi és apám az eredményeimhez nem tett hoza... stb a végen már olyanokról veszekedtek hogy ki hozza a házhoz a penzt .Mikor apám fogta ma ad és elment 20 percre anyám elkez te nekem mondani hogy miattam fognak elválni meg hogy ezentúl semmit nem ad majd a taníttatásom hoz és hogyha az volt a tervem hogy ők elváljanak akkor nagyon jól csinálom hajrá ...

Nagyon el vagyok keseredve csomót bőgtem,vajon kibékülnek ha igen mikor? Vagy teljesen szétcsesztem a házasságukat? Anyám megbocsájt nekem? 14l



2014. jan. 26. 08:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%

Anyádnak bűnbak kell. Ilyen típus. Sokan vannak ilyenek. Most te voltál kéznél. Csodálom apád türelmét, hogy így tudja még kezelni. Viszont ha elválnak, és vele maradsz, akkor MINDENÉRT te leszel majd a hibás, és nem csak akkor, amikor éppen kéznél vagy. Erre gondolj majd később!

Nagyon sajnállak, nehéz időszak lesz, de ha nem válnak el, akkor csak mégnehezebb és mégrosszabb időszak jön.

Bár ha anyádat rá lehetne venni, hogy járjon el egy pszichiáterhez, az talán segítene.

2014. jan. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Fel tudnám rúgni az ilyen szülőket, mint anyád. Élvezi, hogy bánt téged és hogy bűntudatot okozhatott neked, pedig te semmiről nem tehetsz. Valahogy úgy tudom ezt megfogalmazni, hogy nehéz lenne beismernie, hogy egy hárpiaként viselkedik és ezért fognak elválni, ezért rád keni és ha sírsz, könyörögsz neki, hogy bocsásson meg és ne váljanak el, megerősíti benne, hogy tényleg te vagy a hibás (persze ez nem így van)és így neki nem kell felelősséget vállalnia azért, ahogy viselkedik, hanem te elviszed a balhét. Ő meg nagy kegyesen megbocsát, de csak hosszas könyörgés és sírás után, csakhogy érezd a "tetted" súlyát.
2014. jan. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
58%

Nem miattad és nem rajtad veszekedtek. Eljutottak arra a szintre, mikor már mindenen összevesztek. ennek hozzád van a legkevesebb oka, és ezt jól jegyezd meg.


Anyukád nagyon rosszul kezelte a helyzetet, mert rajtad töltötte ki a dühét, de valójában nem hibáztat téged, ez egész biztos.

2014. jan. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 isabel25 válasza:
62%

Szia!

Sokan írták már, hogy nem te vagy a hibás és ezt én is megerősítem! Nálunk anyámnak bimbódzik románca, amire az öcsém rájött.anyu megígérte, hogy befejezi, csak tartsuk a szánk.így lett, nem beszéltünk róla apámnak.., bár ez is elég lélekcsavaró apu előtt. Aztán persze az öcsém volt a hibás, hogy mit kíváncsiskodott, meg hogy nem volt joga az ő intim szférájába belemászni és ha baj lesz az miatta van... mi ennek ellenére mondtuk, hogy nem haragszunk mellette vagyunk, csak vállalja föl és ne kérjen arra, hogy apunak hazudjunk. Persze azt már nem...blöaa.. Aztán megnyugtatott, hogy nincs már semmi, meghozza ezt a nagy nagy áldozatot értünk, de persze ugyanúgy mennek a telefonok, smsek totál hülyére vagyunk véve. Tudod, én szeretem az anyám, gondolom te is a te anyukád. Amióta viszont én is anyuka vagyok elképzelni nem tudom, hogy a gyerekemet hibáztassam a saját kudarcaimért, főleg még cinkosságot is kérjek a legnagyobb természetességgel az apjukkal szemben... na de ez már nem ide tartozik.. szóval nem tudom te hogy vagy vele, de bennem az anyámról egy világ dőlt össze és a régi már sosem lesz. Ha elválnak tegyék de NEM A TE HIBÁD!

2014. jan. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
anyád rád akarja hárítani a házassági problémáit, ami gusztustalan dolog. ha elválnak, azért csak ő felel, és nem te.
2015. márc. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!