Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elvált férfi vagy egyedülálló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált férfi vagy egyedülálló férfi? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy elvált férfival hozott össze a sors (első nagy szerelem, első házasság, 12 együtt töltött év) 1,5 éve vannak külön, ez alatt az idő alatt a páromnak nem volt senkije, majd 4 hónappal ezelőtt megismerkedtünk, úgy látszott komolyak a dolgok köztünk, de az utóbbi időben kavarognak benne az érzések, úgy érzi még nem zárta le teljes mértékben a múltat, de közben engem is szeret és minden amit mondott az igaz, de nem akar kitenni engem is ennek a zavarnak. Úgy gondolja amíg nem tisztázza le magában a dolgokat addig nem kellene ezt folytatni amit én megértettem! Egyrészt én sem akarok a volt feleség árnyékában élni, attól függetlenül, hogy ő azt mondja már nem akar tőle semmit, nem szereti, de közben azért állandóan felhozódik.

Mind ketten többet kaptunk az elmúlt időszakban egymástól amit az előző kapcsolatunk utolsó éveiben!

Az lenne a kérdésem, hogy megéri várni rá? Vagy majd ha új társat szeretnék akkor ebből kifolyólag érdemesebb egy egyedülálló, aki még nem volt házas férfival kezdeni?

Ti, hogy döntenétek?



2014. febr. 18. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Lehet, hogy valaki hagyna időt neki, én nem az vagyok.

Másfél évig emésztgethette, hogy vége a házasságának, mit akar még?


Később.. ettől függetlenül szóba jöhetne elvált férfi, de csak olyan aki tudja mit akar.

2014. febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Egyéne válogatja, nem lehet kategórikusan jobbnak mondani az egyedülállót.

De nekem sincsenek jó tapasztalataim az elvált pasikkal. Nem véletlenül Andrásnak hívják a párodat? ;-)


Tudod, azt vettem észre, hogy az elvált pasi, főleg ha a a neje az első volt neki, akkor nem nagyon akar válás után újra komoly kapcsolatot, vagy csak nagy sokára, közben pedig hülyíti a nőket, és hazudik fűt-fát.

Ilyenkor jön rájuk a skalpvadászat, de nem feltétlen csak 1-2 éjszakás, pár hónapos is lehet, de akkor is lezárni tervezik...


Ez persze nem mindenkire igaz, de jó erre is gondolni.

Továbbá az egyedülálló is lehet szélhámos, aki az életbe nem akar elköteleződni.


Régen azt gondoltam, hogy aki elvált, az még egyszer nem akarja elkövetni ugyanazt a hibát, úgymond tudja már mit akar és mit nem, biztosabb, jobban lehet hinni neki. De mint fentebb írtam, rájöttem nem így van.

Hiába a hosszú házassága, nem érett agyilag, nincs összehasonlítási alapja nagyon. És vagy újra rosszul választ, vagy a volt neje után már nem is hisz az igaziban, csak együtt van azzal, aki adódik neki...

2014. febr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%

Nekem nagyon becsületesnek és lelkiismeresnek tünik, lehet, hogy pár hét alatt letisztul nála, hogy mit akar.


Kimondottan VÁRNI nem érdemes, de a lehetöséget nyitva hagynám, föként ha jól megértitek egymást. De ha idöközben megismerkedsz valakivel, aki legalább ilyen közel kerül hozzád, akkor csak a jelenlegi miatt nam zárkóznék el ezelöl. (Persze az "egydülálló" férfinak is van elözö élete, szóval ott is lehet hasonló gond, mégha nem is házasságról volt szó)

2014. febr. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2014. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Azt mondta hogy nem akarja folytatni,lehet hogy akkor nem is kéne...Lehet hogy Téged is szeret,de a volt feleség első nagy szerelem azt is nehéz elfelejteni....
2014. febr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
39%

Az én párom is volt már nős, mielőtt összejöttünk. Neki kétség sem merült fel afelől, hogy mit is akar, így összejöttünk, ennek már majdnem 13 éve, 2gyerekünk van, házasok vagyunk és boldogok. Ha anno egy kicsit is hezitált volna, akkor én rögtön menesztettem volna.

Szóval nem gond ha egy férfi már volt nős, a személyisége a lényeg. Nem nősben is van normálatlan.

2014. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Sajnos senki sem lát a jövőbe, senki sem tudhatja, hogy megéri-e várni..


Ha nekem mondana valaki ilyet, azzal annyira vérig sértene, hogy elküldeném a francba.


De ami még itt nagyon fontos, hogy szerelmes vagy-e?

2014. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Tény és való nagyon jó ember! A kapcsolatunkat alapból úgy kezdtük, hogy őszinték vagyunk egymáshoz, megbeszéltük azt is elmondjuk ami nem jó és ez így is lett. Soha nem ígért semmit és ezt tisztelem benne, soha nem hitegetett!

Ő tudja mit akar és tudja jól, hogy leakarja zárni a múltat mert már nem akar azon rágódni. De ő úgy volt vele, hogy ezt már lezárta, mert csak a munkának élt és a sportnak így nem gondolkozott azon, de jöttem én és lehet ez kellett neki, hogy lássa tényleg lezárta-e már magában, de ezek szerint nem teljesen vagy csak megijedt, hogy újra benne van egy komoly kapcsolatban és fél, hogy újra átélheti a régi rossz dolgokat?

Első nagy szerelem volt a volt felesége.

De attól függetlenül, hogy úgy alakult az első házassága még mindig fontos számára a házasság!

Végül úgy döntöttünk egy kicsit jegeljük a dolgokat kettőnk közt, továbbra is tartjuk majd a kapcsolatot mert mind kettőnket érdekli mi van a másikkal és szeretjük egymást... :(

2014. febr. 18. 18:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom mindig az ilyen jellegű kérdéseknél, hogy nem tudom meg a történet végét, de ahogy mindig, most is remélem, hogy "happy end" lesz! :)
2014. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as egy fontos dolgot írt zárójelben:

" (Persze az "egydülálló" férfinak is van elözö élete, szóval ott is lehet hasonló gond, mégha nem is házasságról volt szó)"


Ez igaz, de jó esetben meggondoltabb, komolyabb ember, hisz nem ugrott fejest házasságba, mert nem látta úgy, hogy hosszútávon működne az addigi "barátnőivel", és nem vágta át őket, nem ígért nekik holtomiglant...

Rossz eset is lehet, hogy egyáltalán nem akar elköteleződni...


Viszont az elvált szinte minden esetben zűrös. Mert holtomiglant ígért, közben nem tartotta be, vagy annyira nem tud szelektálni, hogy elvett egy kibírhatatlan nőt "majd megváltozik" alapon...

2014. febr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!