Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem elhagyott, s a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem elhagyott, s a gyerekeket sem hívja, nem keresi őket. Kérdésem azt lenne, hogy fog ez változni? Együtt marad a leányzóval? Apjuk lesz valaha még a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Párom 38, én 34, 19 évig éltünk együtt, van 3 gyermekünk. Akiért kilépett a házasságból az 21 éves. Elhagyott másnap összecuccoltak, és szórakozni járnak.
2014. febr. 21. 21:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
40%
Nem te tetted fel a kérdést, hogy 41 éves férjed 22 éves lányért hagyott el, 1 nagy hát 3 lakás van? Ha nem, akkor bocsi.
2014. febr. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
Jól értem, hogy 15 éves korod óta együtt éltél vele? O.o
2014. febr. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem tettem még fel kérdést ez az első. És igen 15 évesen ismertem meg, első szerelem, első mindenben, házasság 19 évesen majd gyerekek. 15 év házasság.
2014. febr. 21. 21:17
 4/21 anonim ***** válasza:
41%
Igen én is ezen gondolkoztam. Tök kamu.. Ezek szerint a másik 2 kérdés is amit fent említettem.
2014. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
41%

Hohó, itt a képzeletbeli feleség is... :DD

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__54..


A három kislány nem akar írni még ma..?

2014. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Ááááuuu. Most mondom el újra, soha nem kérdeztem még ezen az oldalon. És nem kamu ... szerinted viccből találok ki 3 síró gyermeket, akik ma is éppen azért bőgtek, mert az apjuk nem jelentkezett? Múlthéten Lívia nap volt, megigérte a lányunknak hogy elviszi hétvégére, de tök véletlen elfelejtette, mart a valentin napi discó fontosabb volt. 1 házunk van, az enyém. 95 júli 8 án ismertem meg. 97 nyarán költöztünk össze, 98 szept 18 án esküdtünk. Első kérdésem és választ szeretnék kapni, nem kamuzást :(
2014. febr. 21. 21:25
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a párod meg 19 volt, amikor megismertétek egymást.


Hát durva belegondolni, hogy kimaradt az életetekből az a szép korszak, amikor csak felelősség nélkül ismerkedtek.

A házasság, meg a család persze nagyon szép és jó, de biztos, hogy maradt a férjedben valami ezzel kapcsolatos kétség, ha 21 éves lánnyal lépett le.

Mintha ott folytatná a csajozást, ahol a házasságotok előtt abbahagyta.


Persze, senki nem teheti meg következmények nélkül, hogy a maga által vállalt felelősséget egyszerűen csak úgy elhesegesse. Lehet hogy most szórakozni jár, de biztos hogy mélyen furdalja a bűntudat.

Az ilyen dolgoknak meg általában az a vége, hogy senki sem marad. A 21 éves lánnyal való kapcsolatuknak nem sok jövőt jósolok.

Egyedül fog maradni teljesen, és majd akkor kezd el gondolkozni.

Akkor meg lehet, hogy neked fog könyörögni, hogy mégis házas ember akar lenni gyerekekkel, tehát simán vissza akarja fordítani az időt, mintha semmi hülyeséget nem csinált volna. Jellemző a férfiakra az, hogy nem vállalnak felelősséget a tetteikért.


Azt tudom tanácsolni, így kívülről látva, olvasva a dolgokat, hogy ne az legyen az elsődleges szempont, hogy apjuk legyen a gyerekeknek, mert jelenleg a gyerekek sem sok jót látnak ebből. Inkább legyen az, hogy rajtad ne lássák a kétségbeesést.

Próbálj önálló lenni, és nyújts biztonságot a gyerekeidnek ugyan úgy, ahogy a férjeddel együtt tudtátok tenni, és ne panaszkodj nekik.

Találkozz a barátnőiddel, ha vannak, vagy valahogy próbáld jól érezni magad. Ne várd a férjed visszatérését, még ha elég esélyes is.

Valószínűnek tartom, hogy a különélés neki több problémát fog okozni, mint neked.

2014. febr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén tudod mit gondolok? A lány majd talál egy jobb partit, elhagyja a férjedet, aki ezután visszasírná magát hozzád. De akkor kell erősnek lenned! Most még élvezi,hogy friss husit kaphat.. A gyerekeket sajnálom, nagyon rossz lesz nekik, főleg, hogy ők semmiről sem tehetnek.
2014. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Jó, én hiszek neked és az a véleményem, hogy fogalma se lesz senkinek itt arról, hogy a férjed visszamegy-e hozzád és hogy foglalkozni fog-e a gyerekeitekkel. Ezt leginkább te tudhatod, mert te ismered 20 éve, vagy esetleg egy jóst tudok javasolni.
2014. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
A lányunk 15 éves, nem mondja ki mit érez, de látom hogy várja, mint ahogy múlthéten is állt a plázába 3 órán át, és várt. A középső apás volt mindig is, ő dühöng, a legkisebb pedig annyit mond így 7 évesen, nem kellünk neki, ennyi :( Én azt hogy ha engem meg is alázott, a gyerekei nem ezt érdemlik, mégis ők szenvednek :( Bosszant hogy discó stb, a srácok meg várják, haragszok rá, és csiki-csukit nem játszom.
2014. febr. 21. 21:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!