Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szülők újra együtt? Ezek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők újra együtt? Ezek jelek? Veszekedő pár meg tud változni?

Figyelt kérdés

Én most 13 vagyok 7 voltam mikor elváltak a szüleim. Azért mert akkor 6 éves öcsémet szihológushoz kellett vinni a veszekedések miatt. Nagyon sokat veszekedtek és akkor ezzel a nagyonnal nem tudtam normálisan kifejezni milyen sokat. Utána is rosszban voltak ha nem is veszekedtek. Szóval nagyon rossz érzés volt az egész mert tudtuk öcsémmel hogy csak tettetik az egészet. Kb 2 éve minden normális, beszélgetnek stb. Most pár hónapja ugy vettük észre hogy valami van. Ezekből gondolom: Együtt karácsoyoztak, szülinapjána apu itt volt. Öcsém látta hogy megfogja a kezét anyunak. Akkor én is el kezdtem figyelni őket, nem láttam semmi olyat, nem is értek hozzá de tényleg olyan mintha lehet vmi van köztük, nevetnek, vagy máshogy néznek egymásra. Úgy volt apu átköltözik a szomszéd városba, most megkérdeztem, azt mondta még bármi szóba jöhet. Mindig vannak női, most nincsennek. Öcsém direkt rákérdezett anyu előtt, erre zavarba jött. Szerintem szoktak együtt eljárni, egy koncert jegyet is találtam apunál, amin anyu tudom hogy ment, mikor kérdeztem, mondta hogy igen összefutottak, de magától egyik sem mondta. Nagynéném, anyu tesója, sokszor húzza apura a száját. Régen is így csinált, de utána normális volt, most megint, amiatt nem lehet hogy anyut kikésziti. Szóval ezekből gondolom gondoljuk öcsémmel. Igaz lehet? Más felnőttel nem tudom megbeszélni. Ha osszejönnek olyanok lesznek mint régen, vagy most csak kavarnak? Nm akarok veszekedést.

13F



2014. febr. 25. 17:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon kemény lehet. Gondolom, egyrészt örülnétek neki, ha normálisan együtt lennének megint, másrészt nem kértek a régi veszekedésekből. Sok mindent nem tudtok tenni a testvéreddel sajnos. De mindenképpen jó lenne, ha tudnátok beszélni velük a félelmeitekről. Már elég nagyok vagytok hozzá. EL lehet nekik mondani, hogy nem vagytok vakok és hogy egyrészt örültök nekik, másrészt viszont nagyon féltek.

Kitartás

2014. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még ne legyetek elbizakodva. Lehet hogy próbálják újrakezdeni, és azért titkolják el, mert ha nem sikerülne, akkor ne okozzanak csalódást nektek azzal hogy azt hittétek újra összejönnek. Ha tényleg komolyan gondolják újra együtt, akkor szerintem úgyis szólni fognak nektek.
2014. febr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha ilyenek lennének persze jó lenne együtt, nem tudom. Mi is arra gondoltunk h ök se tudják csak már kicsit unom, hogy ugy kell csinálni mintha nem lenne semmi mármint ha vn bár szerintem tuti
2014. febr. 25. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!