Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miben változott a gondolkodáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miben változott a gondolkodásotok, viselkedésetek a válás után? Mik azok a dolgok amiket próbáltok nem elkövetni az új kapcsolatotokban?

Figyelt kérdés

2014. febr. 27. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az új kapcsolatomban mára már házasságomban nem megyek el kibeszéletlenül a problémák mellett, bármiről legyen is szó. Azt nagyon megtanultam, hogy ha az egyik erre, a másik arra duzzog, annak válás a vége. Már nem játszmázok, hanem beszélgetek.
2014. febr. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elsővel egyetértek.A kommunikáció hiánya és a duzzogás.Mi most vagyunk válófélben.De ezt már tudom és megjegyeztem.Ha beszélgetünk a problémákról mindent megoldhattunk volna.Ennek hiányában viszont vége a közös életünknek.Sajnos.
2014. febr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kommunikáció hiánya tapasztalataim szerint nagyon sok kapcsolatban jelen van! Főleg ha csak az egyik féltől irányul a beszélgetés kezdeményezés....

Az én kapcsolatomban is jelen volt, én megakartam beszélni a problémákat a volt párom inkább elhallgatta mert ő nem akart veszekedni címszó alatt... meg is lett a következménye!

Szerencsére a mostani kapcsolatom már úgy indult, hogy nyílt lapokkal, ha bármi problémánk van akár jó akár rossz elmondjuk és megbeszéljük a másikkal! Úgy tűnik működik.

Úgy gondolom a megbeszélés nem egyenlő azzal, hogy veszekednünk kell!

2014. febr. 27. 16:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Másodjára olyan párt választottam,akit tudok tisztelni. Nem veszekszünk, nem kapom fel a vizet, nem duzzogok.
2014. febr. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk a legnagyobb probléma az volt h szülői mintát követve eljátszotta h minden happy,majd amikor stabil "Párkapcsolata" lett,borított mindent.Ha nem szól h problémája van,nincs min javítani.Amit én hibáztam de ordasnagyot,hogy küldtem barátkozni,hobbizni,vállalva h én maradok otthon és vigyázok a gyerekre,azt gondoltam ha legalább neki van szabadideje,otthon is kiegyensúlyozottabb férj és apa lesz.Inkább megoldottam mindent egyedül hogy ne terheljem.Nem vallja be h ezért ment félre és el de most úgy gondolom hogy nem érezte nagybetűs férfinak magát,más kérdés h én sem éreztem nagybetűs nőnek magam mellette.Neki egy gyengébb behódolós társ kell,hozzám egy dominánsabb illik,vicces hogy ennek felismeréséhez 13év és két gyerek meg egy válás kellett.Mai napig nagyon jó viszonyban vagyunk.
2014. febr. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!