Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megbocsájtanátok a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok a párotoknak ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Párommal ma a fiatalkoráról beszélgettünk és elszólta magát. Azt mondta, hogy nagyon sajnálja, hogy húsz évvel ezelőtt elzavarta a nagyanyja miatt az akkori élettársát mert azért kezdett el inni annó. Nekem ez nagyon rosszul esett és elküldtem itthonról.

Ti mit tettetek volna?


2014. ápr. 1. 17:53
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%
Kifejtened kicsit jobban, mert nem ertem (??)
2014. ápr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%

te nem vagy komplett...

20 évvel ezelőtt hibázott, a bizalmába fogadott téged erre te elzavarod?!

Azt hiszed van ennek jelentősége egyáltalán?

2014. ápr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
77%

20 éves sztorin buktál ki?

Mikor volt már 20 évvel ezelőtt?

Gondolom egy ideje már együtt vagytok és veled van, akkor nem mindegy, hogy mi történt régen?

Én is bánok sok mindent, hogy annak idején nem tettem meg, de könyörgöm, az már elmúlt. És semmi hatással nincs a jelenlegi kapcsolatomra. Gondolom a párod részéről sem lényeges már, csak csinált valamit régen, amit ma már máshogy csinálja, de nyilván ez nem jelenti azt, hogy azt is megbánta volna, hogy veled összejött.

2014. ápr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%

Hát ha ennyit ért neked ez az ember, hogy egyből a válás kategóriába került egy ilyen kérdés, 20 év után, akkor lehet, hogy "jó helyen" is van ez a kérdés...

Sajnálom szegényt. Talán vésd is fel a falra, hogy szem előtt legyen, hogy mit hibázott húsz éve.

Sőt, lehet, hogy nem is ő volt az első nő az életében, ezért pedig egyből bitóra vele, mi az, hogy előtted, amikor még azt sem tudta, hogy ki vagy, más punciba mártogatta a farkát...

2014. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
bocs, máshogy csinálna, elírtam
2014. ápr. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Miért kéne megbocsájtani?
2014. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ez olyan mintha nem szeretne. Akkor minek van velem?!
2014. ápr. 1. 18:07
 8/28 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha engem egy ilyen agyament nő egy 20 évvel ezelőtti szakítás miatt elküldene itthonról, száz százalék, hogy nem bocsájtanék meg neki.
2014. ápr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Most gondoljatok bele!

Ha akkor nem szakít ezzel a nővel akkor most nem lenne velem. Ez azt jelenti, hogy nem szeret.

2014. ápr. 1. 18:16
 10/28 anonim ***** válasza:
75%

Hát igen, én is inkább NEKED nem bocsájtanék meg ezért a húzásodért.


Normális vagy te, hogy azért elküldöd a párod, mert 20 éve otthagyott valakit?


Hogy jön ez ahhoz, hogy téged szeret vagy nem?

2014. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!