Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez normális anyai viselkedés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális anyai viselkedés?

Figyelt kérdés

A páromat anno dobta az akkori párja. Van egy most 12 éves közös kislányuk.

Én semmiben nem voltam érintett, mert akkor még nem ismertük egymást amikor a válás volt, így kialakult közöttük egy rendszer.

A lényeg röviden annyi, hogy amikor nálunk van a gyerek, akkor anyagiaktól függően, visszük játszótérre, játszóházba, állatkertbe, strandra, vagy csak tábortüzezünk az udvaron, stb.


Viszont amikor otthon van az anyjánál, akkor soha de soha nem mennek sehová.

Az összes anyai megnyilvánulás, hogy megengedi, hogy átmenjen egy barátnőjéhez a kislány, vagy hogy a barátnője, menjen át.

Soha, még egy játszótérre sem viszi.


Amikor szünetek vannak, mint pl. most, akkor 1 napra sem hajlandó elviselni, hanem mindenféle képpen táborba rakja (ahol ott is kell aludni), azzal az indokkal, hogy ő nem tud mit kezdeni vele, és különben is neki jár a hétvége pihenésnek, meg a csávójával szeretne kettesben lenni.


Iskola időben addig bent hagyja az iskolában ameddig csak lehet, apukás hétvégén meg követeli, hogy szombat reggel menjünk a gyerekért, és csak vasárnap este vihetjük haza.


2014. júl. 6. 22:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
62%

Nem. Ez távol esik mind a "normális", mind az "anyai" viselkedéstől.

Sajnálom szegény lányt.... de ő majd felnő.

Az az ostoba nő meg soha nem fogja megérteni mit vesztegetett el....

2014. júl. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
73%

Öhm.

1. Egy 12 éves lányt már nem igazán kell az anyukának játszótérre vinni, ezt már a 8-10 évesek is megoldják saját kútfőből.

2. Micsoda szörnyűség, hogy átengedi a barátnőjéhez, sőt, még a barátnő is mehet hozzájuk!

3. Megint csak micsoda szörnyűség, befizetni nyárra táborozni!

4. Évekkel ezelőtt elvált nő létére merészelt új párkapcsolatba kezdeni... ez aztán már tényleg elképesztő!

Te, én nem is találok szavakat, hogy lehet ilyen szörnyűűűűű egy nő.

Te meg a jó ég tudja, miért, mintha piszok féltékeny lennél rá, - valamiért nagyon piszkálja a csőröd, talán csinosabb, szebb, mint te?


Jut eszembe: ha a párja a "csávója", akkor te meg nyilván a volt férj "csaja" vagy csak, ugyebár?

2014. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
8%

2-es, ebben mi a jó neked? Ha ennyi betűt le tudsz írni hiba nélkül, akkor nem igaz, hogy nem érted.

Hány gyereked van?

2014. júl. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
17%
Nyilván egy se. Ezek ilyen frusztrált tizenévesek, itt rúgnak bele a segítségért nyúló kezekbe, ezt élvezik. Aki ide ír, számítson rájuk. Nem kell felvenni őket, át kell ugrani és kész. Neki is nehéz lehet ilyen lelkülettel, hidd el.
2014. júl. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
80%

Márpedig igaza van a kettesnek akit letámadtatok.


12 éves gyereket nem kell játszótérre kísérgetni, hanem eljár egyedül a barátokkal "bandázni", sőt, inkább kezdik a fiúk érdekelni lassacskán, mint a hintázás.

Azt is felrovod neki, hogy pénzt nem sajnálva különféle táborba küldi a lányát ahol érdekes tapasztalatokat, élményeket szerezhet?

Ráadásul az anya van vele 24 órába, ideje javarészében, természetes, hogy örül, ha néha kettesben lehet a barátjával.

Te is, mint apuka csaja, nem tudom mit szólnál, ha egy gyerek lógna a nyakadban a hét minden napján, akit ráadásul nem is te szültél.

Ez a kérdés tipikus olyan kiírás, amit elvált férfiak új női szoktak feltenni, akik azt hiszik, mindent jobban tudnak az anyukától.

2014. júl. 7. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
18%

1-as vagyok, írjuk már úgy a hozzászólásokat, hogy kinek mennyi 12 évese van/volt.

Nekem eddig 3.

Nem most nem foglalkozik vele, egészen eddig se, ahogy a leírásból kiderül.

Már óvodában is jegyzik, és milyen negatívan, ki az, akiért utoljára jönnek.

2014. júl. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
7%

Elég gáz a nő, nem csoda, hogy elváltak... Ráadásul nem tudom milyen pihenőt akar... Normális anya az élet minden percében anya, neki meg még az a "mázlija" is megvan, hogy van, hogy veletek van a kislány.

Próbáljatok beszélni vele, hogy a kislány minél kevésbé sérüljön a hülyeségétől..

2014. júl. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

bizony minden egyedül álló anyának kijár hogy ne csak ő bajlodjon a gyerekkel, neki is kijár a magánélet,

és képzeld 1 fizetésből, egyedül munka mellet kicsit nehezebb szórakoztatni a gyereket

az meg hogy nyáron nem hagya hogy egész nap a tv elött kockuljon amig ő dolgozik és elküldi táborba ahol szocializálódik azal nem tudom mi bajod

2014. júl. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%

Na mármost, nekem is pont 12 éves kislányom va. Rég elváltam, még ovódás volt. Reggel ő volt az elsó az oviban, és bizony sokszor szinte az utolsó. Mivelhogy egyedülálló anyaként megkellett oldani azt, hogy időben beérjek dolgozni, nem tehettem meg, hogy otthon heverésszek, csak hogy minél többet a gyerekkel legyek.

És hát igen, szűkös anyagi helyzetem miatt, nem sok helyre tudtunk eljárni, játszótérre mentünk amíg kicsi volt.

De most már nem viszem játszótérre, furán is nézne rám, ha vinni akarnám. Most már átmegy barátnókhöz, vagy ők jönnek hozzá, néha kiülnek a játszóra, de már inkább csak beszélgetni.

Iskola időben meg bizony ő is bent van, ameddig csak lehet, utána hazamegy egyedül, de úgy gondolom, hogy ott még mindig inkább jobb helyen van, mintha az utcán csatangolna.

És hát a hétvégék...bizony, mikor apás hétvége van, akkor az péntek délutántól vasárnap délutánig tart. Mivelhogy nekem is kell egy kis idő, amikor azt csinálok, amit akarok. Rossz anya lennék? Nem hiszem!!!

Kérdező, mi a célod azzel a kérdéssel? Magaddal foglalkozz, ne a másik anyukával....

2014. júl. 7. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
74%

Erről a gyerkőc panaszkodik neked, vagy csak a te sirámod?

Nagyon nem mindegy.

Amúgy ez árulkodó: "dobta az akkori párja"- neked ez nyilván így lett tálalva, de egy kapcsolat halálához mégiscask 2 ember kell.

Nálatok "piros betűs napokon" van, amibe belezsúfoltok egy csomó programot, holott lehet hogy csak a gyerekkel kellene lenni ( ahogy az a "rossz anyja")- mondjuk állatkert meg bazár helyett.


Tipp:ha ennyire rossz a sora a kislánynak, neveljétek ti.

2014. júl. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!