Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tennél másként, miben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél másként, miben vagy Te a hibás, min változtatnál ha "visszacsinálhatnád"?

Figyelt kérdés
2014. júl. 10. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Sok mindenbe hibát elkövettem, tanultam is belőlük, ezért nem csinálnám vissza egyiket sem.

A csak jóban nem lehet fejlődni, szükséges néha hibásnak lenni.

2014. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Előbb adnám be a válást, nem várnék ennyi ideig, de ha igazán messzire visszamehetnék, akkor belátnám előbb, hogy nem illünk össze és nem erőltetnénk, ami nem megy, hozzá sem mentem volna. Tudom, én miben vagyok hibás, többé nem követem el ugyanazt. Megfontoltan választottam partnert másodszorra.
2014. júl. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elobb kellett volna kirugni es beadni a valast
2014. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobban tanulnék, első barátomat előbb kirúgnám, a másodikkal nem kezdtem volna újra másodszorra.
2014. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazából amilyen hibákat elkövettem eddig, azoktól lettem az aki...de talán jobb lenne minden ha nem követtem volna el őket...


Anyám kiskoromban nem fogadta el az édességet tőlünk (tőlem és testvéreimtől), egyszer kaptam "fizetésképpen" egy csomag rágót a szomszédtól amiben 5 rágó volt, mi 4-en vagyunk testvérek, ezért úgy gondoltam, hogy ne legyen vita mielőtt hazaérek 2-t megeszek és így a tesóméknak jut 1-1 és nem lesz vita az utolsóból...odaadtam tesóméknak a rágót és anyám megkérdezte "és én nem kapok?" erre azt válaszoltam "neked nem jutott"...életemben először fogadott volna el tőlem édességet anyám és pont akkor nem gondoltam rá...ez sokszor eszembe jut, hogy mennyire önző vagyok...ezt megváltoztatnám, mert ez nagyon rossz emlék!


A volt barátnőmmel vagy nem jönnék össze, vagy nem ölelgetném puszilgatnám annyit, vagy megadnám azt amire ő vágyik, mert későn vettem észre, hogy a szeretetemmel megfojtom a kapcsolatot...mert csak arra gondoltam, hogy nagyon szeretem és nagyon sok szeretetet szeretnék kapni tőle...a másik bizonyíték, hogy mennyire önző vagyok...a szakítás után teljesen összetörtem és mai napig nem merek párkapcsolatot kezdeni, mert félek a csalódástól és attól, hogy megint ugyanolyan önző lennék, pedig 7 éve történt...


Amikor anyám és apám szétmentek választhattunk ki kivel szeretne lenni, tesómék anyámmal mentek, én maradtam csak apámmal, hogy ne legyen egyedül, de elég rossz volt utána, mert végül én maradtam egyedül és elhidegültünk tesómékkal egymástól...ezt nem változtatnám meg, csak megnézném milyen lett volna a másik út...


Hirtelen más nem jut eszembe, de nagyon sok dolog van amin változtatnom kéne, máshogy kellett volna tegyek...de részben jó, hogy megtörténtek ezek a dolgok, mert tanultam belőlük...sajnos még nem sikerült legyőznöm az önzőségem, de remélem egyszer sikerül! Nem is értem miért alakult ez ki...


21F

2014. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ó, követtem el hibákat.


Négyszer kezdtük újra az első barátommal, egyszer se kellett volna, ma már tudom. Folytatnom kellett volna a nyelvtanulást. Kommunikálnom kellett volna az élettársammal, és nem mások társaságát keresni helyette, akkor lehetett volna szebben is szakítani. És így tovább.


De egyiken se változtatnék, mert azokból tanultam, és lettem az, aki. Jellemfejlődésnek hívják. Nem éri meg a múlton görcsölni, és a negatív érzelmeket dajkálni.


Kedves 21 éves fiú! Van az a párkapcsolat, ahol megfojtod a szereteteddel, és van az, ahol ugyanez a mennyiségű szeretet még kevés is. Csak nem találtad meg a megfelelő embert! A kulcs a kommunikáció: néha kérdezd meg, hogy nem zavarja e, szeretné e, hogy visszafogd magad, ilyesmi. A barátom a mai napig megkérdezi (1 éve együtt élünk), hogy nem zavar e, hogy ennyiszer mondja, hogy szeret, vagy hogy sokszor megsimogat.

Ne aggódj, te is találsz majd valakit, aki mellett kevés is lesz a szeretet, amit adsz. Egy rossz tapasztalat ne tántorítson el. :)

2014. júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem gyújtanék rá, megpróbálnám a gyerekem anyjával jobbá tenni a kapcsolatomat, hogy ne szakítsunk, jobban szeretném azokat, akik közel állnak hozzám.
2014. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Fényember ***** válasza:
Hetedik-nyolcadikos koromban nagyon cinkeltem egy lányt...de tényleg..mindenben hibát láttam benne és folyton bunkóztam vele, kiröhögtem a háta mögött stb. na szóval jó nagy g*eci voltam őszintén szólva...aztán jött egy tábor..ahol egy szobába kerültünk..én (félretéve a beképzeltségemet) nyitottam felé és kiderült hogy egy csupa szív , nagyon pozitív személyiség akit csak szeretni lehet és annyira de mindig a legjobbat látja mindenben/ mindenkiben....és én annyira bánom hogy ilyen voltam vele..de tanultam belőle..azóta senkivel se bunkózom, nem ítélek látásra, nem leplezem ilyennel az akkori féltékenységemet (valószínű hogy ez miatt csináltam) stb....jobb ember lettem tőle (hiába hogy aztán én ezt vissza is kaptam (nem tőle))..és tudom hogy milyen érzés...már számtalanszor bocsánatot kértem tőle...de szerintem jórészben elcsesztem a felsős éveit..és hiába hogy ő azt mondja megbocsájtott és hogy örül hogy beláttam és hogy jóban vagyunk..én ezt életem végéig bánni fogom.
2014. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lett volna szabad, hogy ő legyen a domináns a kapcsolatban. Hibásnak érzem magam, hogy ezt megengedtem.

Leüvölteném a fejét, ha visszacsinálhatnám, mert ész érvekkel semmire se mentem.

2014. júl. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sokkal, de sokkal többre becsültem volna a férjem szeretetét, amikor még kimutatta, hogy én vagyok a mindene és velem akart lenni minden percben. Nem építettem volna le a szexuális étvágyát. :(
2014. júl. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!