Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogyan állíthatom meg az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zsutoth77 kérdése:

Hogyan állíthatom meg az állandóan zaklató férjem ha a bíróság közös lakhatást ítélt meg és a férjem ki akar üldözni a közösen vásárolt házból?

Figyelt kérdés
a 3 éves gyerekkel zsarol!ha aláírom,hogy az egész ház az övé,akkor lehet a gyerek nálam!
2014. júl. 28. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
A helyedben telefonnal vagy diktafonnal felvenném titokban, amikor ezt mondja. Aztán miután biztonságba helyeztem a készüléket valakinél házon kívül (pl. a szüleidnél), elmesélném neki, mit tudok megmutatni a bíróságon. Talán jobb belátásra lehetne így bírni.
2014. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már csak azzal járunk a házban mindketten!!!

ez egy rémálom!!

24órás hangfelvétel készül mindenről!!mindkét fél részéről!

amikor elvert(tette ezt a gyerek előtt)azt csinálta,hogy ütött és rugdosott(kezembe volt a 3 éves gyerek)és csak nevetve annyit mondott,hogy "én nem is bántalak!!ne sírj!hozzád sem értem"

és adott még egy-két pofont!!na meg megrugdosott!!

2014. júl. 28. 22:18
 3/6 anonim ***** válasza:
Sehogy nem tudod megállítani. Egyikőtöknek el kell menni, a másiknak ki kell fizetnie. Úgysem bírod ki ezt a terrort. És a gyereknek nagyon árt. Ne írj alá semmit, költözz el a gyerekkel. Esetleg vetess fel látleletet, bizonyítsd, hogy veszélyes rád és a gyerekre.
2014. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérjétek a lakás kényszerértékesitést ez sokáig úgysem húzzátok.
2014. júl. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Meg kell szüntetni a közös tulajdont.
2014. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok abban biztos, hogy kérhető-e kényszerértékesítés. A kérdező szerintem eladhatja a saját tulajdonfelét - mélyen ár alatt -, a volt férj tulajdonrészét, ha az nem akarja eladni, nem bolygathatják. Esetleg, ha van pénze, vagy tud valakitől szerezni, megvásárolhatja a férj részét.
2014. júl. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!