Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Próbálkozzak az újrakezdéssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak az újrakezdéssel, vagy ne?

Figyelt kérdés
2 év után,teljesen értelmetlenül szakitottunk a vőlegényemmel.mindketten túl vagyunk egy váláson,én 39 éves két gyerekkel,ő 42 egy gyerekkel.Mindketten tudtuk az első perctől kezdve,hogy egymásnak vagyunk teremtve,szerelem volt első látásra..aztán mégis értelmetlen büszkeség miatt vége lett mindennek,pedig már épültek a gyerekszobák.Ő azóta összejött egy semmi kis nőcskével,amit hangoztat is mindenfelé.hogy csak fájdalom enyhitésre szolgál,tudom,hogy nem versenytárs,nem is igazán zavar,hanem a tudat,hogy az exem arra vár,hogy én kezdeményezzem a bekülést,én meg persze forditva.A kérdésem..irjak e neki és valljam e be ,hogy nélküle az életem csak vegetálás,vele akarom leélni az életemet.Ez lenne e gyengeség,vagy az ha meg sem próbalom helyrehozni a dolgokat???Mindig a ferfi feladata a békülés és kezdeményezés?Megér egy próbát,vagy próbáljak tullépni rajta(eddig nem sikerült,5 hónapja)?megalázom magam,ha megirom az érzéseimet,vagy inkább bátor leszek,mert nem adom fel?Ti mit tennétek?Férfiak és nők véleményét is várom!!!!Köszi:)

2014. aug. 18. 14:53
1 2
 1/15 intrepid ***** válasza:
100%
Rég meg kellett volna írni azt a hülye levelet! Büszkeségből szakítottatok, most büszkeségből nem békültök, közben meg telik az élet.
2014. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Háát igen,ez is egy vélemény,viszont naponta tizszer hallom a koléganőktől,hogy ugye nem fogsz megalázkodni?Ha igazán szeretne mát keresett volna,meg el sem engedett volna..Valójában az zavar,hogy jogom van e beleavatkoznom az életébe?
2014. aug. 18. 15:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű:

-ne hallgass senkire csak magadra

-mit mond a szíved?...arra menj

2014. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj meg a válaszért: mindkettek hülyék vagytok

hogy a fenébe tudtatok szakitani büszkeségből? ezt nemnagyin tudom felfogni

2014. aug. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

Mondd el neki, hogy mit érzel és ő válaszolni fog. A válaszában pedig minden benne lesz. Minden kérdésedre választ kapsz majd.


Üdv: Fatima, a javasasszony

2014. aug. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindigis furcsa volt, ha a büszkeség fontosabb volt valakinek, mint az, hogy boldog legyen. Én nem tudnám eszerint élni az életem. Egy összeveszéshez két ember kell, én vállalni szoktam a saját 50%omat, és a legtöbbször nem érdekel az sem, ha a párom nem ismeri el, hogy ő is hibázott, mert ezzel együtt is szeretem, és nem tudnék vele "csak meg ne alázkodjak" címszó alatt haragot tartani, miközben más vágyam sincs, minthogy vele legyek. Nem vagyok hülye, hogy magammal szúrjak ki.
2014. aug. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mi a fontosabb? A büszkeség vagy a boldogság? Szereted ezt a férfit? Igen? Akkor miért hagyod, hogy elfüttyentse mellőled bárki? Ő szeret? Ha visszajön, ha hívod akkor igen, Ha nem, nem. Egyszerű ez, nem kell bonyolítani. Legjobbakat!
2014. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 intrepid ***** válasza:
100%
#2.A kolléganőidnek üzenem, hogy könnyű más micsodájával verni a csalánt. Végűlis nem ők magányosak.
2014. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Háát kösz a bátoritást,azt hiszem leveél menni fog:)
2014. aug. 18. 15:39
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menjen a levél, mit veszíthetsz??? Ne játszmázzatok, csak mondd el neki őszintén a dolgokat, szerintem még Ő is akar téged, csak épp elvesztette a tökeit :D Szabad megtudni, hogy mégis mi volt a szakítás oka? Nem nagyon értem, hogy a büszkeség miatt hogyan lett vége?
2014. aug. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!