Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lenne a helyes megoldás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes megoldás? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
38 éves férfi vagyok. Van egy 7éves kisfiam, akit nagyon szeretek. A gond az, hogy az anyjával már nem szeretjük egymást, teljesen elhidegültümk egymástól. Megismerkedtem egy másik nővel, akiről úgy gondolom életem nagy szerelme, otthon már feszült vagyok és ideges, utálok otthon lenni, idegesít az élettásram is. Viszont nem akarom itt hagyni a kisfiamat, nem imádom..őrlődök egyfolytába, szenvedek, folyton "xy"-ra gondolok, itthon nem vagyok boldog. Szerintetek mi lenne a helyes? Nem vagyunk házasok. Nem akarom elveszteni a fiam, de "xy"-t sem! Köszönöm a segítséget és a tippeket előre is!

2014. aug. 20. 23:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%
XY-t pár év múlva pontosan ugyanúgy fogod unni, mint most a gyereked anyját, akibe pontosan ugyanolyan szerelmes voltál, mint most XY-ba. Addigra valószïnùleg ott is lesz egy gyerek, valószínűleg akkor is beújítasz majd egy kis izékét, akit nem zavar, hogy a dugi szex után a családodhoz mész haza... akkor életed végéig cserélgeted a nőket és futkosol a szertehagyott gyerekeid után, vagy kitartasz a választásod mellett, mint egy érett felnőtt? 38 évesen ugye nem a rózsaszín ködös ÖRÖK SZERELEMRŐL álmodozol már?
2014. aug. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
42%
Ülj le beszélgetni a kisfiad anyukajaval, tiszta szívből teljesen őszintén vállalva a kovetkezmenyeket. Mondd el neki,hog van egy masik hölgy de nagyon szereted a fiadat es nem veszítheted el. Egyébként ha ennyire tudod hogy otthon nem vagy boldog, merj elni es tedd meg amit javasoltam.
2014. aug. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem inkább lépj ki a kapcsolatból. Az a kisfiadnak se jó, ha azt látja, hogy boldogtalanok együtt a szülei, feszültség van, stb.

Ezen kívül lehet a szakítást/válást úgy is intézni, hogy azt a gyerek a lehető legkevésbé érezze. Az én szüleim is például engem néztek, megbeszéltek mindent és utána úgy cselekedtek, hogy nekem ne legyen rossz. Jó viszonyban maradtak, mindkettőjükkel sokat voltam, eleinte apukám mindig megvárta, amíg elalszom és akkor ment el, aztán egyre jobban csökkentették a közösen eltöltött időt, így könnyebben hozzá tudtam szokni.Eleinte persze furcsa volt, de meg tudtam szokni hamar. Szóval ha normálisan rendezitek és a kisfiút nézitek, akkor nem fog neki lelki traumát okozni. Csak azt kell Neked is megszoknod, hogy minden áldott nap azért nem tudod őt látni.

2014. aug. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Hát hajrá.


A gyerek az anyjánál marad majd, te meg majd láthatod hetente. Az lesz ám az igazi szülő-gyerek kapcsolat. Hogy magyarázod meg neki, hogy "ugyanúgy" szereted, ha tizedannyit lát?


Az anyját miért nem szereted már...? Mivel veri őt kenterbe az új nő?

2014. aug. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Hát mindkét dolog nem fog menni egyszerre.


Az élettársad tud a nőről? Mert az illene tájékoztatnod.

Mondd el neki, akkor valszeg úgyis kirúg, és problem solved.

2014. aug. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%

Figyeljj kėrdező ,gondolom a gyereket te is akartad nem csak az anyuka. Ülj le az ėlettàrsadal ės beszėlgesetek el ősszintėn hogy miert jutott ide a kapcsolatotok mi ez a nagy boldogtalansàg ???probàljàtok ki gobozni... mert 1x szeretėtek egymàst szerintem vissza.lehetne ezt hozzni ha mindketten egy akaraton lenėtek! A kapcsolatot probàljàtok helyre hozzni! Mert van egy ujj xy nő az ėletedben aki sohasem.fogja potolni a fiadat mėg ha közös gyereketek lenne sem oldanà meg fiad hiànyàt.

Teljesen boldog ember màr nem leszel sohasem ,mindig fog valami hianyozni az ėletedben ės az a fiad lesz!! Ės egyik kapcsolatbol majd mėsz a màsik kapcsolatba..vėgūl lehet egyedūl maradsz..ės a fiad nagyobb koràban màr nem ugy fog ràd tekinteni ahogyan kellene...hiszen mire felcseperedik azt fogja làtni apàm elhagyot!

Talan csak tul el unalmasodott elaposodot a kapcsolatod az ėlettàrsadal!

1 esely jàr mėg a csalàdnak hogy probàljàtok felėleszteni a haldoklo kapcsolatot!!erre akkor jösz ra ha elhamarkodod a döntėst ės lėpni fogsz! A csalàd az dràga kincs


Pl:el egy mėreg dràga tv ugye azt te sem fogod kidobni elsöre hanem meg javitod!

Egy kapcsolat is ilyen elromlot? Javitsàtok meg ės nem hàtat kell forditani a problėmàknak!!!

Erre nem most egyből jönnėl ra,minėl több idö mulik csalàd nėlkül annàl nehezebb lenne !

Pl a felesėged adjon magàra többet ujj haj smink szėp ruha ės több kedvessėg figyelmessėg ... te lepd meg menjetek el oda ahol elsönek taliztatok vagy egy vacsoràra ės a rossz emlėkeket zàrjàtok le ės csak a jò szėp dolgokra emlėkezetek!!ha lehet pl pàr napra a gyereket hadjàtok rokon nagy szülökre es csak ti kettesbe legyetek... dobjàtok fel a sexuàlis ėletet is....

Kūzdjetek azėrt hogy ujjra szėp csalàd legyetek!

Ėn ezt tennėm helyedben! Ha nem müködik legalàbb megprobàltad!

2014. aug. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 intrepid ***** válasza:
52%
Itt látszik, hogy öregedő hölgyek osztják itt a tanácsokat: a kettős mérce. Ha nö egyet nyafog, hogy már nem érzi jól magát a házasságában, azonnal az a válasz, hogy rúgd ki, vagy hagyd ott. Ha férfi, akkor próbálja megmenteni a házasságát, a gyerek miatt.
2014. aug. 21. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

Oldd meg a szeparálódást (házbővítéssel, ha házban laktok, a közelben garzon bérlésével, ha lakásban laktok), hogy minden nap a kisfiaddal lehess ugyanannyit, mint most is!


De nem hiszem, hogy ezt nem tudnád Magadtól is! Szóval?! Mi akadályoz meg valójában abban, hogy megoldd ezt a helyzetet?

2014. aug. 21. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
mond a fiadnak ,hogy (Légy bátor mint az oroszlán,de jámbor mint a duká!)
2014. aug. 21. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
3%

Szerintem a kapcsolatodra több energiát kellene fordítani, visszatalálni egymáshoz. Vállaltatok egy gyereket, érte felelősséggel tartoztok.


A másik nőt hagyd továbbmenni, neked már van egy saját családod, és velük kellene foglalkozni.

2014. aug. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!